Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges ilyeneket kiírni, megírni másnak a gyerek születésével kapcsolatban? és a gátmetszés tényleg ilyen gáz?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, két gyereket szült...

mindkét alkalommal a baba megérkezését jelző uzibe is bele írta hogy megszületett a baba 3 kg-ak x cm-el gátvédelemmel....ezt persze iwiw-rw is kiírta.....én mundjuk ilyen részletekre nem lettem volna kíváncsi és szerintem más sem (:....

ő nagyon büszke arra h így szült és engem is erre bátorít h majd így szüljem meg a gyerekem, meg leszólja azokat a kórházakat/orvosokat akik gátmetszést csinálnak...mert hogy minek az...tényleg ennyire felesleges a gátmetszés ?


2012. nov. 6. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

A barátnőd nagyon begyepesedett! Ebből a típusból lesz majd az idegesítő "ősanya",aki mindent jobban tud a másiknál és azt hiszi ő a tökély!

Az nem jut el a tudatáig hogy nem minden ember más,ahogy minden szülés is. Nem tudom akkor a császárosokról mi lehet a véleménye..........?

2012. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsés, hogy gátvédelemmel szülhetett, emellett nagyon-nagyon ostoba is, ha azt hiszi, ezt mindenki maga dönti el.


Mert nagyon sokszor ha nem vágnának, szanaszéjjel repedne az anyuka, ami még fájdalmasabb gyógyulást eredményez.


Felesleges olyan dolog miatt büszkének lenni, amit nem magunk irányítunk.

2012. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Neki szerencséje volt.de ha hagyták volna össze-vissza repedezni,és varrogatták volna,és onnantól évekig érzékeny,akkor nem tudom mit szólt volna.Gondolom,azt,hogy mekkora szemétség.hogy ő most szenved.
2012. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Na, ez az, amire aztán tényleg nem kíváncsi a közösség. Az, hogy valaki személyesen érdeklődik róla, hogy történt-e gátmetszés, annak elmondja, oké, de így kiírni mindenkinek, az elég durva.

És szerintem ez nem olyan dolog, hogy gáz vagy nem gáz. Van, akinek sikerül így szülni és van akinek nem. Ahol én szültem, ott például tök mindegy első babánál, hogy meg tudod-e szülni gátmetszéssel vagy sem, csinálják és kész. Persze, jobb, ha nem vágják az embert, de van olyan, hogy ha nem vágnának, repednél, meg olyan is, hogy hiába vágnak, még pluszba repedsz.

2012. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

az a "baj" h ahol én fogok szülni ott alapból csinálnak gátmetszést első szülésnél.....erre azzal nyagatott h majd ott esélyem sem lesz a gátvédelemre, és hogy mennyivel jobb úgy szülni pedig....

de kérdem én ha csak gátvédelemmel szült akkor honnét tudja h milyen szar gátmetszéssel ?

2012. nov. 6. 16:01
 6/19 A kérdező kommentje:
meg én azt nem értem h oké h büszke rá de iwiw-re ilyet kiírni :S
2012. nov. 6. 16:03
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Van ennél durvább is mikor olyan képeket tesznek fel ami a baba születése után készült! Még a magzatmáz is rajta van.

Én már találkoztam ilyennel.

2012. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy kiírja a baba adatait, meg hogylétet, teljesen oké. Hiszen nincsen abban semmi oda nem illő, és régen is írták, csak akkor képeslapon, vagy levélben, üzenetben. De ez ma már korszerűbb megoldás. De a szülés menetét, vagy történtét nem kéne :/ Lehet csak én gondolom így, de azt csak annak mondanám el, aki kérdezi, akit tudom, hogy érdekel.
2012. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nah akkor elárulom 5 olyan magzatmázos első pillanatos képe van fent ahol még lila, véres és fehér mázgás a baba...az elég undi tényleg....
2012. nov. 6. 16:14
 10/19 A kérdező kommentje:

az a baj h nagyon máshogy gondoljuk a dolgokat és nagyon kezdünk eltávolodni egymástól... ő hajthatatlan bizonyos dolgokkal kapcsolatban és nem fogadja el h másnak meg nem az a jó ami neki....

pl h állva szül....mert mondta nekem h úgy milyen jó...hát nem tudom...

a gyerekneveléssel ugyan ez van...neki csak a legdrágább babakocsi a jó....

szerinte a magzatvédő vitaminok sem jók.....

öszintén szólva mióta gyereke van egyáltalán nem találjuk a közös hangot

2012. nov. 6. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!