Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te vennél a gyerekednek ilyen...

Te vennél a gyerekednek ilyen pizsamát?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. nov. 9. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

:) Izlések és pofonok. Bizonyos szempontból paraktikus, nincs kinn a kölök dereka.

Mi nem vettünk ilyet, hanem zsákban alszik.

2012. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez a pizsama már nagyoknak való, akik használják a wc-t. Azért, hogy éjszaka kimenjen pisilni, teljesen le kell vetkőznie. Nagyobbaknál a külön felső, alsó híve vagyok.

2012. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sógornőm kért ilyet, már mici macisat. Ő imádja a pizsit és ilyen fajtára vágyott :)
2012. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel a pizsivel semmi baj nincsen csak nem praktikus.


mi felnöttek is azért nem hordunk ilyen kezes lábas pizsit mert nem praktukus ha wc-re kell menni, le kell venni az egész felsö részét. kisgyerekek akik pelusossak nekik ez a legjobb.


azért lenne jobb ez a pizsi mert sehol nem nyom, nincs benne gumi, a testnek a legjobb, de ha wc-re kell menni, akkor nagyon nem praktikus.

2012. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos idoszak, amikor nagyon hatranyos. Az en gyerekem 8 honapos koraig hasznalt kezeslabast, de mikor elkezdett maszni, mar nem akarta felvenni tobbet. Most 2.5 eves, es meg tuti nem adnek ra ilyet, a fent emlitett okok miatt. Viszont ha mar eleg nagy, 5-8 eves, ismet meg lehet vele probalkozni, akkor mar nagyon ugyesen oltoznek vetkoznek, es gyorsan le tudjak magukrol kapkodni a ruhat, ha kell. Termeszetesen csak telre, vagy huvos oszi estekre ajanlom. Talan majd en is megprobalkozok vele a lanyommal par ev mulva. Volt egy-ket 2 evesre valo darabom (ajandekba kaptam) es nemreg probalkoztam vele, de nagyon utalta a lanyom, csak folprobaltuk es el is tettuk.
2012. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak van ilyen pizsije, szereti :) Igaz, az csak bokáig ér, nincs lábrésze, vagy hogy hívják. Pisilésnél sincs vele gond, elvégre fiú, elég csak alul kipatentolni. Ja, mondjuk a képen lévő nem egészen ilyen, az övé elöl végig patentos, az úgy elég praktikus.
2012. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Viszont láttam már ilyet felnőtt férfin. Hát nem éppen szexi látvány :D

2012. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni a gyereket,ha tetszik neki akkor igen. Magamtól biztosan nem:)
2012. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem!NEM IS TETSZIK,DE AMI A LÉNYEG EGYÁLTALÁN NEM PRAKTIKUS!
2012. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!