Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan fajta pelusokat...

Tudnátok olyan fajta pelusokat sorolni aminek a dereka tépőzáras (olyan gumisra gondolok)? Pamperst, Liberót ismerem. Esetleg a mülleres milyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan, mire gondolsz. Nem mindegyik papaírpelenka tépőzáras? Vagy arra gondolsz, hogy hátul, a derekánál gumírozott? mert ha jól tudom, a Pampers pont nem olyan.
2012. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mind tépőzáras ami kapható
2012. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aminek a tépőzára olyan ruganyos, gumis, mint a pampersnek!

Csak mondjuk annál olcsóbb:)

2012. nov. 10. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja értem. Én nem tudok másik ilyenről? De amúgy az mire jó?

Én nemrég kaptam egy csomag Pamperst ajándékba (sose veszek), és engem idegesített, hogy az is rugalmas, a babának meg szerintem tök mindegy.

Én nem értem, mi a funkciója ennek.

2012. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak olyan pelust tudok ráadni rendesen egy babára. Már van egy lányunk, de ő már nem pelusos, most szeretnénk neki kistestvért és kíváncsi voltam hogy azóta milyen pelenkák vannak amik jók, de olcsóbbak mint a pampers.
2012. nov. 10. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra jó,kedves utolsó,hogy az erősebb(pocakosabb)babákra is rá tudd adni,és kényelmes legyen neki.
2012. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel hátul is gumírozott a pelus, ezért szépen "nyúlik" a baba pocakjával együtt, nekem soha nem volt gondom ezzel, a harmadik gyerekemet pelusozom, és volt/van közöttük pocakos is. Fenn tartom a véleményem, hogy semmi szükség erre.

Lehet ezt is lepontozni...

2012. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a Lidl-ben kapható pelus ilyen és szerintem elég jó, és az ára sem vészes.Maxi méret(9-18kg-is)50 db-os, 2399 ft.Nekünk nagyon bejött.

A DM-es is jó(babylove azt hiszem)csak ez drágább,25%os kuponnal szoktam venni.

Ami még ilyen és jó,az a tesco saját márkása(zöld,nem a gazdaságos).Csak ez nagyobb méretben már drágább, viszont a kis méretek még olcsóbbak, nálunk most érkezik a tesó,és szerintem ezt fogom venni.Kb 33 ft-re jön ki darabja.

2012. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bella Háppy. eleinte Huggiest használtunk, aztán lekezdtem keresgélni olcsóbbak után. A Dm-es, Lidl-s, Rossmannos, Aldis, Mülleres pelus nagyjából egyforma. A Pampers nekem egyik gyereknél sem vált be, folyton szivérgott, átázott, balesetes lett, pedig egyikük erős testalkatú, a másik kettő meg pont hogy vékonyka... szóval sem a zöld sem a narancs P nem volt jó nekünk. A öld TEsco-s sem rossz ,de merevebb és drágább mint az egyéb drogériás pelusok pl.

A bella háppy-t ezek után fedeztem fel, azóta nem is veszek mást, nagyon bevált, rettentő sokat bír, a tépőzárja és hátul a dereka is gumis. Nincs illatosítva de ez engem nem zavar (és legalább eggyel kevesebb vegyianyag van benne...), és a háppy 5-ös a libero 6-os méretének fele meg, csak kb fele annyiba kerül. ha le van akciózva (tesoban meg auchanban szokott lenni nagy akció néhány havonta), akkor olcsóbban jön ki még a Dm es 255 kupon+15% egyszeri kuponos árnál is!

2012. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!