Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szervezetem viccelődik velem?

A szervezetem viccelődik velem?

Figyelt kérdés
5-én múlt el a menstruációm,szóval peteérésem még nem lehet,de 2-3 napja folyásom van,és alhasi szúrkáim vagy mindjárt megjön érzés!ez mit jelezhet?
2012. nov. 11. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
például lehet felfázás, semmiképp nem szavaznék peteérésre, nem ártana egy orvosi vizsgálat
2012. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán lehet. nem tudom hány napos a menzeszed, de a ciklust ugye az első naptól számítjuk. Tehát ha mondjuk elsején jött meg neked, akkor most a 11. napon jársz és akkor mért is ne lehetne, hogy már érzed a pé közeledtét. Én most tartok a 13. napnál és 2-3 napja folyásom van és néha szurkál is egyik oldalt. Minden hónapban így van, és kétlem hogy minden hónapban fel lennék fázva.
2012. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, igazad van, figyelmetlen voltam, úgy értettem, 5én jött meg.
2012. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!