Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szórakozik a szervezetem...

Miért szórakozik a szervezetem pont most?

Figyelt kérdés

Első hónapunk! Várjuk, de nem görcsölünk, úgy vagyunk vele,hogy első 3 hónapig normális,ha nem jön! Elvileg hétfőn kellene nem megjönnie, de tegnap óta émelygek! Ez nyilván még babától nem lehet! Elgondolkodtam,hogy miért ilyenkor szedek össze valamit? Már ha ez az! Miért pont most szórakozik a szervezetem?

Nem beképzelem, nem vagyok görcsben, én ritkán vagyok hányós-émelygős, de ez határozottan az!


2011. ápr. 12. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami vírus, vagy pszichés.

Mi nem voltunk rákészülve (első pl becsúszott), de amíg nem jött meg, nem volt semmi "tünetem", sőt csak jóval utána

2011. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát ez az! Annyira mi sem vagyunk! Nem nézzük azt sem,hogy na most együtt kell lenni! És mégis pont amikor először élesben nyomjuk, na én tuti akkor szedek be valamit!:)

2011. ápr. 12. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!