Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Missed ab műtét elött minek...

Missed ab műtét elött minek ellenőrző uh? Minek fájdítják az ember szívét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát baromira nem mindegy,mert egy élő magzaton nem missed ab műtét végez el a doki,ennek egészen más a protokollja.

Aztán meg ha mégis elnézték korábban,mert előfordulhat,akkor meg gyakorlatilag megöli a gyermekedet.

Hát kb. ezért sem mindegy a dokinak...

2012. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pont így jártam,ha nem lett volna az ellenőrző uh,most nem ülne itt az ölemben a 2 éves kisfiam.

Egy pénteki napon voltam dokinál hogy picit vérzek,megnézte,szívhangot nem hallott,már írta is a papírt hogy menjek a kórházba még aznap délután befejezésre.7.héten volt ez,de már akkor délután nem mentem,mert a férjem nélkül nem tudtam megoldani.Hétvégén még jobban véreztem,hétfőn mentem a kórházba,megcsinálták az uh-ot,és ott volt a kicsim,dobogott a szíve.Én először azt hittem az az enyém,úgy el voltam keseredve,alig akartam elhinni.

Szóval számomra nagyon hasznos volt az utolsó uh.

2012. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon örülök:)

Én ilyen dolgokat még nem hallottam. Ezért is tettem fel a kérdést. De jó hallani, hogy van ilyen is:)

2012. nov. 11. 17:52
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon is fontos!! nekem 3ból 2 babámnál volt úgy hogy a hülye doki nem tudok már mit mondani rá, nem látta még 7 hetesen se a szívhangot, mert hogy hátrahajlik a méhem meg mindenfélével magyarázta, meg hogy ez csak felritkulás meg nemsokára biztos megjön majd a mensim magától, meg hogy ez nem terhesség...már mondta is hogy köv hétfőn menjek kaparásra. Közben csüt. elmentem magánba mert én tudtam hogy ott a kicsim, és valóban ott is volt!!! Szóval még jó hogy csinálnak előtte is uh-t mert ha mondjuk nem megyek el magánba, hanem bejelentkezek hétfőn a kaparásra ahogy mondta, és ott nem végeznének uh-t akkor egy ÉLŐ BABÁT vettek volna el tőlem...belegondolni is rossz.
2012. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért csinálnak missed ab előtt uh-t, h él e vagy nem a magzat? Azt általában 98%-os biztonsággal kijelentik a tényleges missed ab. előtt, h ez az embrió elhalt. Azért csinálnak uh-t, h megnézzék a helyzetét, ne "vaktában" kelljen odabent nézelődni. Doki uh alapján már tudja hol keresse?
2012. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig az általános irányadó útmutatás nőgyógyászok részére, h a 8. hét (6. hét +2 hét, beleszámítva azt h nem tudják mikor volt pontosan a fogantatás, beágyazódás) az a határ, amin ha túl nincs szívhang, azt elhalt terhességnek kell tekinteni. Én sokszor olvastam már olyant, h kismama elment a 7. héten, szívhang nem volt, visszahívták 1 héttel később , és akkor már volt. Ezt nem a dokik védelmében írom, de nem is értem, h 7 hetes terhességre miért mondták, h az elhalt, mert nincs szívhang....?
2012. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Engem is ezzel ijeszgettek. 7 hetesen nem volt szívhang, aztán elmentem maszekba 2 nap múlva, ahol érdekes módon már volt.
2012. nov. 11. 18:28
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért értetlenkedsz, amikor ezek szerint te is úgy jártál, hogy a doki elnézte. Hát ezért kell még egy UH.

És egyébként már hogy lenne mindegy a dokinak, hogy él-e a magzat? Az állásával és a becsületével játszana, ha nem érdekelné. Ráadásul sok doki nem hajlandó elvégezni az abortuszt élő magzaton.

2012. nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én sem értem....hogy nem lehet ezt érteni....
2012. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!