Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány szobás, négyzetméteres...

Hány szobás, négyzetméteres házban/lakásban éltek egy gyerekkel?

Figyelt kérdés
Veletek van egy szobában vagy külön? Milyen helységekből áll a lakás/ház? Kényelmes így?
2012. nov. 11. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Kb. 80nm-es panel. 2 szoba, egy fürdő, eg konyha, egy nappali és egy tárolóhelyiség. Külön szobában vagyunk és kényelmesen elférünk. Miért kérded?
2012. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47m2, nappali+háló, fürdő, wc, konyha, övé a kis szoba. Jól meg vagyunk, igen:-)
2012. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

58 nm,panel

két szoba,egy nagy étkezőkonyha,wc,fürdő,előszoba.3 éves a fiam,születésétől külön szobában van

elférünk,de nekem hiányzik egy fél szoba,ami az enyém lenne

éjszaka is dolgozok,így jó lenne egy kis zug,ahova elvonulhatok pihenni

2012. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

64 nm-es panel, eleinte egy, mostmár 2 gyerekkel.

1 erkélyes nagyszoba ami jelenleg gyerekszoba, 1 félszoba ami most nekünk hálószoba és 1 félszoba ami most dolgozó (ez volt a konyha régen de átalakítottuk). Van egy "étkezőnk" ami a közösségi tér tulajdonképpen. Külön wc, fürdő.

Eleinte míg csecsemőnk volt a nagyszobában aludt velünk, mióta nem ébred/eszik éjjel kb onnantól az erkéyles lett a gyerekszoba mi meg visszamentünk a hálóba.


Mostmár két gyerek van (4 és 2,5 évesek), övék a legnagyobb szoba, mert szeretem, ha van tér játszani...

Idővel, ha külön szobát szeretnének, akkor az is megoldható lesz, miénk lesz a nagyszoba, ők meg leosztják maguk között a két félszobát.

2012. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány négyzetméter a számok megjegyzésében, viszonyításban nem vagyok jó :) Házban élünk két kisebb fürdő (egyik zuhanyos, másik kádas), wc, garázs, nappali-konyha-étkező + 2 és fél szoba. Külön szobája van kezdetektől fogva. Nem tervezünk második gyereket. Nekünk így kényelmes, illetve tökéletes :)
2012. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Újépítésű lakás, szuper elrendezéssel. Mi kértük így a falakat. 54 négyzetméter, van két zárható hálószoba, egy kis fürdő, egy kis gardrób, ahol nekünk a mosó és szárítógép van, meg rengeteg cuccunk, a több rész egyben van, ez a nappali-konyha-étkező.
2012. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2 lakásunk van.

egyik Mo-n másik itt olaszországba ( most költöztünk ki)

az otthoni,panel 2 szobás külön fürdő wc,konyha,hosszú közlekedő,+egy tároló,+ pince,1 erkély.55nm

az itteni. 2 szoba,egy nagy konyha,étkező,közlekedő,wc,fürdőszoba,3 erkély.elférünk kényelmesen :D

2012. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a szüleim két szintes házának egy kis szobájában lakom a 6 hónapos kisfiammal. Fizetek nekik havi 20-30e. Ft-ot tehát kb. "bérlem", csak nyilván kisebb a költségvetésem így. Nem érzem jól magam, majd bele vagyok betegedve, hogy nincs egy saját kis kuckónk, így fejembe vettem, hogy elköltözünk és most nézegetek albérleteket. Nekem egy 25nm-es, egy helyiséges kompakt kis garzon is nagyon-nagyon elégedetté tenne, csak a saját kis fészkünk legyen. Eddig nem engedhettem meg magamnak anyagilag és most sem tudom, de muszáj váltanom, aztán egy-két hónapon belül bízom benne, hogy talán anyagilag is tudok előrelépni.
2012. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szülőkkel közös családi házban lakunk, de mi az emeleten teljesen elkülönülten élünk. Úgy értem, h olyan, mintha önálló lakásunk lenne. 70 nm-re vagyunk 3-an, a férjem, a 1,5 éves kislányunk és én. Van egy tágas hálószoba, egy nagy gyerekszoba, konyha,ebédlő, nappali egy helyiségben, pici WC, fürdőszoba káddal, és egy icipici helyiség, ahul csak egy hűtőszekrény fér el. Kényelmesen elférünk, bár egy tárolóhelyiség vagy legalább beépített szekrény nagyon hiányzik, mert egyre több a holmink.
2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49 nm-es az otthonunk, és külön kis szobája lesz a picilánynak. Van konyha, étkező, nagyszoba, kisszoba, wc, fürdő, előszoba. Szerintem pont ideális, csak az erkély hiányzik. :)
2012. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!