Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit tennétek, ha...

Anyukák, mit tennétek, ha gyermekeitek apja az egyik gyerekkel látványosan kivételezne?

Figyelt kérdés

Mindkét gyerek az övé. De az egyiket becézgeti, szeretgeti, ajándékokat hoz neki (kap a másik is, de nyílvánvaló kinek az ízléseszerint választott), míg a másikat rendszeresen szídja, földbe döngöli becsmérléseivel.

Én már a váláson gondolokodom, mindkét gyereket vinném.Féltem a rosszabbul megítélt gyerek lelki egészségét. Ő már azt hiszi nem szereti őt az apja.

Mit tennétek?

(Amikor kérdőre vontam az apjukat, azt válaszolta, a másik gyerek csak csalódást hozott az életébe, ezért van ez.)



2012. okt. 26. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés. Nagyon nem helyes, amit tesz, neked pedig anyaként megoldást kell találni.

Hány évesek és milyen neműek a gyerekek?

Szerinted van valami oka a viselkedésének? Mivel okozott csalódást neki a gyerek?

Egyébként szülőként azt mondom, hogy nem tudna olyat tenni a gyerekem, ami indokolná, hogy ne szeressem.

2012. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyi idősek a gyerekek? és milyen csalódások?
2012. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ovisok. A lányt szereti, a fiú szerinte nem olyan, amilyennek ő szerette volna (vagány, okos, stb.)
2012. okt. 26. 21:42
 4/5 anonim válasza:
szerintem apák ilyenek, ha nem az az igazi apa-fia kapcsolat, akkor szinte csak a másik véglet van. nekem hugom van, én is úgy éreztem őt kedveli jobban apám, viszont anyum meg talán engem, így tehát kiegyenlített volt.
2012. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha apuka nem tud ezen a hozzáálláson változtatni, én bizony elválnék.

És pont a gyerek(ek) lelki egészsége érdekében. Mert a kivételezettnek sem jó, hogy ő különb, ráadásul semmit nem kell ezért tenni. Őt meg ezért taposhatja meg az élet!

2012. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!