Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki a terhessé...

Van itt más is, aki a terhességtől és szüléstől való félelem miatt nem akar saját gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Már a gondolattól is rettegek, hogy terhes leszek (védekezek természetesen), de valahogy mégsem tudom elképzelni, hogy gyerek nélkül éljem le az életem. Gondolkozzak csak az örökbefogadáson? Mielőtt bárki leoltana, nem a testi "szépségem" miatt félek. Egyszerűen csak el nem tudom képzelni, hogy én is olyan zökkenőmentesen birkóznék meg vele, mint az anyukák többsége. A vajúdás, szülés és minden egyén kiszolgáltatott helyzet felér nekem egy rémálommal. Nincs korábbi traumám, egyszerűen csak ilyen vagyok. 32N
2012. nov. 18. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél tovább vársz annál nehezebb lesz. Ne haragudj de már 32 éves vagy!!!!!
2012. nov. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó, Engem nem ismersz, de hidd el ha én végigcsináltam, akkor bárki :DDD."olyan zökkenőmentesen birkóznék meg vele": a legtöbb nő hazudik, hogy milyen könnyű, hogy neki semmi baja nem volt (hízik 5 vagy 10 kilót-azt meg sem érzik ???)tedd TE is azt.De viccet félretéve általában aki kicsit aggodalmasabb mint Te, az saját magán lepődik meg, hogy milyen ügyes volt végig és még hazudnia sem kellett :).Csak BÁTRAN.
2012. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is féltem, akarom, nem akarom, ugysem sikerülhet hamar nekem, meg hogy mi lesz a rosszul létekkel, és lám, hipp hopp---------6 hetes leszek nemsokára :)
2012. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még most is félek, pedig már a második babát várjuk, 32 hetes vagyok most:-))Aggódodk sokat, félek a szüléstől, de végigcsinálom, mert a babát mindennél jobban szeretném. Tudod, ez valahogy úgy van, hogy bele kell vágni, aztán van az embernek 9 hónapja, hogy felkészüljön rá! Hidd el, elég lesz!!!
2012. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!