Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák? Akik szeretik a...

Anyukák? Akik szeretik a magassarkuakat, hány cm -es sarka van a csizmáitoknak? Pl.8-10cm már sok? Falun lakunk,3 éves mult a fiam, megnéznek, s még hallom, hogy gyermek mellé kell ekkora sarkú csizma! Ezután csak laposba kellene járnom?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Az én lányom még kicsi 4 hónapos igy még kézben kell vinni. De amint önállóan fog járni én is visszatérek a magassarkuhoz. Attol hogy anya vagy még nő és egy magassarkú nagyon csinos.Biztos féltékenyek akik ilyet mondanak.
2012. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

A csizmám ugyan csak 7 centis, mert ami ennél magasabb, az számomra a jeges úton instabil, de ha a nyáron is hordott cipőimet nézzük, van 12 centis is. Soha nem szóltak meg miatta, igaz, nem is érdekelne. Én sem foglalkozom azzal, hogy más mit vesz a lábára.


4 gyerkőcöm van.

2012. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem laposban, hanem egy 3-4 cm magas sarkú cipőben.

Hogy szaladasz a gyerek után, higy fogócskázol, szaladgálsz, mászol, játszassz vele!?

Plàne falun, ahol nem mindenhol van aszfaltos út, viccesen néz ki.

2012. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Sejtelmem nincs, melyiknek milyen sarka van, nem mérem.

Azt tudom, hogy nem érdekel mások véleménye, felőlem be is sárgulhatnak....

Aki kibeszél a hátam mögött, pont jó helyzetben van, hogy kinyalhassa a se.ggemet... Ez az elv vidéken elengedhetetlen, különben költözhetsz is.


Másrészt a munkahelyemen a munkakörömben nem engedhetem meg magamnak, hogy NE csinosan, elegánsan öltözzek, és - szerintem - a lapostalpúak között kevés ilyen van. Munkába menet, onnan jövet mászkálok a faluban, másban ritkán látnak.


Lehet, hogy a GYES-en meg nyugdíjon otthon tengődő melegítős-mamuszos-otthonkás vidékiek kibeszélnek, ezen még nem gondolkodtam. :D

A pletyka csak akkor "fáj", ha odafigyelsz. Ha nem érdekel, ki mit foglalkozik a csizmáddal, sokkal jobban jársz.

2012. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha neked kényelmes,nem kell laposba járnod azért mert mások csúnyán néznek.

4 éves a fiam, a tűsarokra 4 év után most kezdek vissza térni, de veszkó sarkú, keskenyített vagy lapított kocka sarkukat hordtam eddig is, azok mind 5-10 cm közt vannak.

Ezeket felveszem akkor is ha gyerekkel vagyok, tűsarkút ritkán azt inkább egyedül.Nem azért mert megszólnának, hanem azért mert kényelmetlen futkározni benne.


Engem nyáron rendszeresen azért szóltak meg mert 40 fokban úgy mentem sétálni vagy játszótérre a gyerekkel hogy csak egy rövidnaci és fürdőruha felső volt rajtam.

2012. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Ne foglalkozz senkivel!

2. Ha te 8-10 centis sarkú cipőben-csizmában ugyanúgy tudsz mindent csinálni a gyerek körül, mint laposban, akkor pláne!

3. A lapostalpú és a 8-10 cm sarkú cipők között azért szerencsére van más is, igaz jóval kisebb a választék, de azért ki lehet fogni.

4. Miért kell úgy beszélni a lapostalpú cipőkről, mintha az valami gáz dolog lenne és egyből antinő lenne az, aki hordja???


Én elég magas vagyok, nálam a 6-8 cm felettiek már nem kerülhetnek szóba, különben 180 cm-nél több leszek, ami elég zavaró, mert egyrészről akkora a párom, másrészről annál magasabbról kell lehajolnom a gyerekekhez :)

De attól még nem tartom magam igénytelennek, hogy a gyerekek mellé lapos vagy kissarkú lábbelit veszek fel...

2012. nov. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük...

Még csak várom a kisbabámat de nem kényelmes a lapos cipő.

bedagad a lábam, igaz eddig is 7cm-től kezdődtek a cipőim már kb 14 éves korom óta..

Fogok tudni a gyerek után rohangálni mert eddig is abban jártam..


Nem kell foglalkozni az akkor vagy "szuperanya" ha melegítőbe zsíros fejjel lapos cipőbe rohansz a gyerek után típusú emberekkel...

2012. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Magam ugyan nem vagyok oda a magassarkúért, de szépnek tartom, és kicsit irigyelem azokat, akik bírnak benne járni. :)

Szóval szerintem ne foglalkozz másokkal, lehet, hogy csak irigyek, hogy jól mutatsz anyaként is.

Nekem csak az a fura, ha valaki láthatóan alig bír járni a cipőjében, vagy mondjuk nem bír adott esetben a kisgyerek után szaladni miatta. Ha semmi ilyen praktikus dologban nem akadályoz a szép cipőd, akkor miért lenne vele gond?

Azt mondjuk, ha egy hároméves kislányra adnak magassarkút vagy csak olyan ruhát, amiben nem bír játszani, furának látom – de ezért sem szólnék be nyilván senkinek.

2012. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!