Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elég egy téli lábbeli egy két...

Elég egy téli lábbeli egy két éves gyereknek? Ti mennyit vesztek?

Figyelt kérdés

Vettem egy bélelt bőrcsizmát. Azt mondják, hogy vízálló, de csak annyira, amennyire egy bőrcipő az.

Ezért most tanácstalan vagyok, hogy talán kéne még egy teljesen vízálló bélelt bakancs.


Köszi



2012. okt. 30. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányom tavaly télen volt 2 éves, neki egy csizmája volt, ami vízálló volt. Szerintem a bőrcsizma át fog ázni, ha majd a hóban fog játszani. Mi sokat játszottunk tavaly a hóban.
2012. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 van neki, de ő már ovis. Egy itthoni, meg egy ovis.
2012. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettő van. Van egy, amit most hordanak, bélelt, kicsit vízálló. Meg van egy hótaposó is, játszósnak, ha lesz hó és megyünk szánkózni.
2012. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne beszerezned egy hótaposót is! Gondolj arra is, ha esetleg sokat kint lesz, eláztatja a bakancsát akkor legyen váltó! Vegyél egy olcsóbb hótaposót is! Nekünk is kettő van.
2012. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 pár mindenképp kell. nekünk 3 pár van 2 bélelt és egy összi .
2012. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én gyerekeimnek 1 téli bakancsuk van, eddig is elég volt, most is elég lesz gondolom. Amikor vizes lett, rátettem a radiátorra. Télen csak egyszer szoktunk lemenni napközben, így másnapra megszáradt.
2012. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnek 2 téli cipője/csizmája van, mind teljesen vízálló, szeretnek a latyakban, hóban mászkálni, és nem biztos, hogy azonnal van időm kimosni, akkor jól jön a váltás.
2012. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 lesz a fiamnak.
2012. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!