Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Október közepén szülök! Mit...

Október közepén szülök! Mit vigyek a gyereknek? Mármint hazhozós ruhát. Autóval jövünk haza majd.

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Body,kisspka,plüss rugi.

Én màrciusba szültem,nem volt még nagy meleg,én is igy hoztam haza,ha a kocsiban meg fütés van,kistakaro se nagyon muszàly.

Sikeres szülést!

2009. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam is októberben született most a lányom is akkor fog. Mi is kocsival jöttünk, az overáll az sok még (bár ugye időtől is függ, láttunk már olyat hogy októberben is már jó hideg volt) így én vékony anyagú rugi és fölé egy vékonyabb ún. átmeneti overált adtam ez később is jó volt még egy hónapig kb. míg hidegebb nem lett.

A teszen is sok olyat kapni jó áron mindig :)

És sapkát is olyat vettem, ami nem az a legvékonyabb anyag hanem plüss.

Persze alulra body az nyilván kell.

2009. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!