Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyes kórházakban bent lehet...

Egyes kórházakban bent lehet az apuka császárnál, máshol nem. Én szeretném magam mellett tudni, szeretném, hogy ő legyen az első aki megpillantja. Jogom van-e dönteni, tudok-e hivatkozni "jogszabályra"?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, azt a kóráhzi szabályzatban határozzák meg. Egyébként kórházfüggő. pl. az Istvánvban nem lehet bent a papa, mert szerintük ez egy műtétnek számít és ott nincs helye ájuldozó civileknek.
2009. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A császár nagyműtétnek számít, így általában nem lehet bennt senki rajtad kívül. Én megbeszéltem a dokival, hogy kint vár a férjem és egyből szóljanak neki, ha mehet a babával. azt mondta a férjem, alighogy felsírt a gyerek (kb fél mp-re megmutatták nekem), már nyílt is az ajtó és szóltak neki, hogy mehet. Így ott volt a fürdetésnél, mérésnél stb. Sőt, a megfigyelőbe már ő hozta nekem:))
2009. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sote II-n sem lehet bent, de azonnal szóltak neki, így mérésnél, fürdetésnél már ott volt, és utána egy pár percet gyönyörködhetett benne, megfoghatta, lefényképezhette. (egy kicsit nekem is odaadták, letették a fejem mellé, h szólhassak hozzá, megpuszilhassam)
2009. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze kórház és orvosfüggő is.

Miskolcon bent lehet az apa a császármetszésnél.

Kérdezd meg az orvosodat.

2009. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A MÁV-ban egy ablakon keresztül látta apa a műtétet, persze csak annyira, hogy a "durva" részek nem látszottak. Ő látta először a lányunkat! :) Fényképezett is ezerrel...! :) Kérdezd meg a dokit! Hátha megengedik, hogy meghúzódjon egy sarokban.
2009. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam bent volt a SOTE1-en. És irtó sokat számított. Ott lettünk valahogy család abban a pillanatban, amikor a kisfiúnk felsírt, s odahozták hozzánk. :))

Gyönyörű pillanat volt!!!

2009. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!