Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiételes üvegből készítettet...

Bébiételes üvegből készítettetek már mécsestartót?

Figyelt kérdés

Én ezt az olcsó megoldást találtam ki karácsonyi ajándéknak az ovonéniknek, védőnőnek... ilyenkor vmi apróságot csak kell adni.

De hogy fogjak hozzá? Dekopazs- vagy sima ragasztóval lehet pl szalvétát, vagy szép papírt rárgasztani?

Köszi a segítséget!!


2012. nov. 22. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Decoupage ragasztóval lehet. De lehet akril festékkel is. Az én gyerekem gyártott egy sorozat mecsestartot kicsit nagyobb üvegek öl: befestekwzte a tenyerét aztán megfogta az üveget:)
2012. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

"ilyenkor vmi apróságot csak kell adni"


Mert mi lesz, ha nem adtok?

2012. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vettem ilyen jeges hatást keltő festéket és azzal festettem be. Aztán lehet rá mindenféle mintát rajzolni. De használhatsz üvegfestéket is. Az öveg szájára masni, és kész :)
2012. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont tegnap néztem ezt az oldalt. Szerintem egy kis csipkével is feldobhatod.

[link]

2012. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a hasznos tanácsokat!!

Valami karácsonyi motívumot még keresek- fenyőfa-mikulás... de egyébkétn az a csipkés is nagyon szép!!!


Gyerekeknek meg a tenyeres is- köszi az ötleteket!!


Az hogy adunk valamit- talán rosszul fogalmaztam. Nem KELL, de mivel az ovonénik, daduska, nálunk a védőnő is sokat jár és szeretjük őket, sőt a gyerekdokink asszisztenseit is- valami aprósággal - jelképesen megköszönnénk a munkájukat. Biztosan jól fog nekik esni, vagy rosszul gondolom??


MÉgegyszer köszönöm a tanácsokat!!!

2012. nov. 22. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha tudsz varrni ilyent is készíthetnél karácsonyra.


[link]

2012. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi itthonra fogunk mécseseket készíteni. Még nem próbáltuk ki, csak tervben van 2 fajta.

1: hegyes végű ragasztóval mintákat rajzolok a bébiételes üvegre, csillagot, fenyőfát, egyszerűbb mintákat, a gyerkőc pedig meghempergeti a sóban, így az odaragad és olyan lesz a minta, mintha havas lenne.

2: krepp papírral körbetekerjük, és arra ragasztunk karácsonyi mintákat. A krepp papír elég vékony, nagyon szépen átragyog rajta a mécses.

2012. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!