Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell ezen megsértődni?

Miért kell ezen megsértődni?

Figyelt kérdés

Van 2 ismerősöm, a gyerekeik elmúltak 2 évesek. Mind a ketten folyton panaszkodnak hogy kevés a gyes, nincs pénzük stb. Amikor elszakadta cérna megkérdeztem, hogy miért nem keresnek munkát? Nagyvárosban élünk, van bölcsőde. Erre mind a ketten megsértődtek hogy én hogy mondhtaok ilyet, amúgy is a gyerekeknek a kis korkülönbség a jó szóval nem akarnak elmenni dolgozni a két gyerek között.


Csak nekem furcsa ez?


Mit csináljak amikor panaszkodnak, engedjem el a fülem mellett?


2012. nov. 23. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

persze

az ő bajuk !


ennyi bajod legyen

2012. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeg lemaradt: egy időben járunk a játszótérre és az én lányom annyi idős mint az ő gyerekeik, jól eljátszanak ezért nem szeretném elkerülni őket.
2012. nov. 23. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ilyenek. Tudják, hogy igazad van, és nem jól csinálják, de ha szembesíted Őket ezzel, akkor megsértődnek. Ha szeretnél velük jóban maradni, maradj csendben és engedd el a füled mellett, amit mondanak.
2012. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
eegen, az igazság fáj a legjobban, főleg a nőknek. (elnézést, ha valaki itt kivétel)
2012. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem neked is igazad van, meg nekik is :)


Mert én is a kis korkülönbség mellett tettem le a voksomat, hogy együtt cseperedjenek a gyerekek. De ez szerintem nem zárja ki, hogy az anya vissza menjen dolgozni, akár csak egy évet is, ha nem jó az anyagi helyzetük. Vagy előtte kellett volna megalapozni, hogy ne legyen gond :)

2012. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nekem is tetszett, amikor folyton panaszkodott, hogy nincs pénz , de gyúrtak a kistesóra.
2012. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Enged el a füled mellett ha meg megunod akkor menjetek fel. Én is utálom az ilyen embereket, de sajnos ilyen a magyar panaszkodni azt tud mindig.
2012. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak gyest kapnak, akkor biztos van egy jól kereső férjük. Az emberek szeretnek panaszkodni. Nem biztos, hogy akkora a valóságalapja.
2012. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!