Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik egyedül vagytok...

Anyukák akik egyedül vagytok otthon babátokkal mert apa vidéken melózik! Nem féltek egyedül?

Figyelt kérdés

mert én nagyon..

mindíg félek ha elmegy a férjem napokra, mint ahogy most is odavan majd pénteken jön elő. nappal nem gond, de éjjel félek ám.Társasházban lakunk, nem tudják hogy egyedül vagyok de 10 szer megnézem hogy bevan-e zárva az ajtó ilyenkor 1,5 éves kislányommal alszok nem merek egyedül( nem mintha a csöppöm bármitől megvédhetne)

Parázok állandóan félek a betörőktől bebeszélek dolgokat stb..

nyugtassatok meg!


2011. nov. 29. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi családi házban lakunk és ugyan a férjem csak néha megy el de én akkor is félek ha itthon van. a kicsi babám 8 hetes két héttel a születése előtt betörtek hozzánk, mialatt mi aludtunk az emeleten. A nagyfiam a szobájában volt én meg ugye mindenórás terhesen járkáltam ki pisilni. Még szerencse hogy nem találkoztam szembe a betörővel, és bele se merek gondolni hogy esetleg bemegy a gyerekszobába...szóval mi együtt félünk
2011. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem vidéken dolgozik,de pl most éjszakás a héten,kettesben vagyunk a másfél évesemmel.Én is félek.Pont hajnalban ébredtem arra,hogy leesett a felrakott fenyődisz,leverte a virágot,meg egy tányért.2 órakkor erre ébredni...A szivem is megállt,azt hittem valaki bejött.Azt mikor csend lett akkor merészkedtem ki megnézni mi történt.És én is a lányommal alszom ilyenkor:-)
2011. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első válaszolónak

köszi, de nem éppen ilyen válaszra voltam kiváncsi :)

betörők...


második válaszolónak köszi akkor nem vagyok egyedül :)

2011. nov. 29. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már gyerekkorom óta parás vagyok, most is dolgozik a férjem, de hála ma már hajnal 1-körül itthon lesz, én ahányszor elmegyek a bejárati ajtó előtt megnézem, hogy biztos zárva van-e. Ilyenkor mindig mellettem van a 1.5 éves babám, és nálunk mindig égve hagyok egy kis villanyt. Én már most is parázok, ráadásul fáradt is vagyok, de nem alszok el, majd csak ha megjön a férjem.
2011. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt akartam írni, hogy a babám mellettem alszik.
2011. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

az én babám is az ágyunkban alszik most

megyek én is de azért még megnézem hogy bevan -e zárva minden ajtó remélem pikk-pakk elalszok és annyi..

sziasztok !!

2011. nov. 29. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Szereltess be riasztót, azzal meg fogsz nyugodni egy kicsit.

Hagyj égve villanyt, vagy szóljon halkan a rádió a konyhában. Ezek segíthetnek neked, hogy ne parázz. Lehet kapni riasztót az ajtóra, ablakra is. Egyik felét az ajtóra, másik felét az ajtó fölé kell ragasztani, ha bekattintod, és vki úgy nyitja ki az ajtót, egyből elkezd sípolni hangosan. Baumaxban, meg ilyen helyeken lehet kapni.

2011. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már azt hittem csak én vagyok ilyen ijedős, az én párom azért nem napokra megy el dolgozni, de most hogy délutános már 2hete, nagyon félek, nehogy bejöjjön valaki, főleg hogy már 4kor sötétedik, kész szorongásban vagyok. Lehet hülyén hangzik, de félek én is. Ráadásul nálunk 2bejárat van, hátul nem nagy erő kell, hogy valaki bejöjjön a kert felől, a házba meg az ablakon keresztül ahol pl nincs redőny, de inkább nem is gondolok ilyenekre. Azt hittem már csak én igényelném, hogy mindig legyen velünk valaki, nekem 7hós a kislányom és én is vele alszok:-) A délutánok igy, hogy nincs itthon apa nem is telnek valami gyorsan se, ha itthon van se ő foglalkozik a babával de mégis, megnyugtatóbb, vagy ha itt van anyósom de ő is csak pár órát van itt heti 2x. Nektek is nehezebben telnek az esték igy, hogy nincs veletek a párotok?
2011. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!