Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit érdemes egy újszülöttnek...

Mit érdemes egy újszülöttnek vásárolni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Esetleg csörgőt, rágókát, textilkönyvet? Mi az, ami hasznos lenne?

#karácsony #ajándékötlet #baba karácsony #karácsonyra babának #ajándékötletek babának #mit vegyük
2012. nov. 25. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonytól függetlenül is jók ezek. Vagy valami zenélő játékot, amit majd jövőre értékel. Vagy kérdezd meg az anyukát.
2012. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Babatornáztató
2012. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az újszülöttnek a szülők az első három hónapra biztosan bevásároltak születésére, ezért mindenképpen olyan dolgot, ami hasznos lenne utána. Attól függ, mennyi pénzt szánsz rá. Ha olcsóbban akarod megúszni, akkor 62-es ruhákat (ha normál méretű babáról van szó - születésekor 50 centis max), fejlesztőjátékokat ( [link] ha pedig kicsit több pénzből, akkor lehet gondolkodni a játszószőnyegben, pihenőszékben stb.


A szülőket is kérdezd meg, mert lehet vannak ötleteik, vágyaik, amiket nem tudnak megvalósítani, vagy nem mernek, mert félnek, hogy mástól megkapják. (Mi is kb. így vagyunk most. :))

2012. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: én nem vennék zenélő játékot. Anyuéknak és húgoméknak is kiadtam, hogy tilos. Majd mi megvesszük azt, aminek kellemesnek találjuk a hangzását.

Emlékszem, unokahúgomék orrvérzésig kapták a zenélő játékokat 5 éve, és állandóan bosszúsak voltak, mert persze a gyereknek nagyon tetszett, de ha fejgörcsöd van, akkor észbontó ha egyszerre szól az ötféle zenélő játék.

2012. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok az anyuka. :-)


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


A habtapi jó ötlet lehet? Mintás (pl. micimackós, hercegnős) vagy "klasszikus" (betűk-számok vagy állatok) a jobb?

2012. nov. 25. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem tetszenek ezek a hinták:)

2012. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy az anyuka vagy. :) A picur karácsonykor majd egy hónapos lesz (kedden szülök), de nem is terveztünk venni neki semmit. :) Igaz, senkinek, csak a húgom és az unokatesók gyerekeinek.
2012. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A vászonhinta tényleg nagyon jó ötlet! Utáni is nézek... ;-)


Szeretném, hogyha nagyobb korában visszakérdezi mi is volt az első karácsonyi ajándéka akkor ne az legyen a válaszunk, hogy semmi. :-)


Utolsó válaszoló: Drukkolok a szüléshez!

2012. nov. 26. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!