Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akar kisbabát és esküvőt...

Miért akar kisbabát és esküvőt,1 ismerős fiatal szerelmes pár?

Figyelt kérdés
a lány 19 éves,a pasija 18 éves és imádják egymást.babát lány akarja,fiú nem.

#fiú #baba #szülés #has #járás #járpocak #projektás
2012. nov. 26. 15:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Mert a lány érettnek érzi magát az anyaságra, és feléledt bent az anyai ösztön.

De mivel a fiú még nem akarja, így várnia kell, ami nem is akkora probléma, mert majd ha itt az ideje a babának és mindketten akarják, annál jobban fognak neki örülni.

2012. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
fiú nem akar babát igaz, de lány rábeszélte a babára.
2012. nov. 26. 15:30
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az én véleményem az, hogy ha a fiú tényleg nem akarná a babát, akkor nem lehetett volna rábeszélni.


És már terhes a lány?

2012. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%

És ? Nem értem "felnöttek".

16 éves vagyok egy kislánnyal, alig várom hogy páromhoz mehessek. Igaz 3 éve együtt vagyunk.

2012. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%

A házasság és a gyermek vállalás nincs korhoz kötve.Akkor megy férjhez az ember,amikor ,,akar,,.Nem értem,hogy téged ez miért zavar ennyire,mert a kérdésedből nekem az jön le,hogy meg vagy ezen lepődve,hogy ilyen fiatalok,és esküvőt szeretnének.Ha a fiú is és a lány is úgy érzi,hogy megtalálták egymásban az igazit,a lelki társat és egymással képzelik el a hátra lévő életüket,akkor nem értem,hogy neked ebben hol itt a probléma.Az,hogy a fiú még nem akarja a babát egyáltalán nem baj,majd ha ő is megérett a gyermekre,akkor ő is akarni fogja majd.

Szerintem ezzel nincs semmi baj.Én 22 éves voltam(még)amikor férjhez mentem a párom pedig akkor volt 25.A párom a lagzink után 2 héttel töltötte a 26-ot én pedig 1 hónapra a 23-at.Hiába vagyunk idősebbek ettől a párttól,de a lagzink előtt egy héttel úgy éreztem magam mint egy ovis,aki esküvősdit játszik :) Még néha most is úgy érzem,hogy elég fiatal vagyok feleségnek,de a szerelemben és a házasságban nincs korhatár :D

2012. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
válaszoló a lány,még nem terhes. 1 nap múlva lesz babaprojekt időpont. fiú régeben akart babát,a lány előtt.
2012. nov. 26. 15:35
 7/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ. Bocsánat az előbb, elirtam. 1 hónap múlva lesz csak terhes leány.
2012. nov. 26. 15:38
 8/27 Jégtánc ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy terhes lesz 1 hónap múlva a lány? Ha a fiú nem akar gyereket akkor védekezzen ő is.Két embernek kell akarnia a babát,nem csak egynek.Teljesen érthető hogy egy 18 éves fiú nem szeretne még apa lenni.Éretlenségre vall a lány részéről hogy nem veszi figyelembe mit szeretne a párja.
2012. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
18 éves a srác, de bírom, ahogy írja, hogy "régebben akart babát", mikor? Oviban? Szerintem komolyabban kellene venni a családalapítást, mert ez egy vicc. A "lány" is, meg a "pasija" is jobban tenné, ha várnának, míg felnőnek. Addig meg legyen elég, hogy "imádják egymást".
2012. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem oviban akart a fiú, hanem 1-1,5 évvel ezelőtt. Én nem avatkozom a kettejük életébe, mert semmi közöm hozzájuk. Valaki elitéli őket,de van aki örül.
2012. nov. 26. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!