Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van egy ismerős hölgy az...

Van egy ismerős hölgy az életemben akibe régóta szerelmes vagyok! Ő nem tudja, mert még nem volt bátorságom elmondani neki Nemsokára tölti az 52. születésnapját. Szerintetek nem lenne túlzás, ha meglepném 52 szál vörös rózsával a születésnapján?

Figyelt kérdés
Ebből talán rá is jönne. Viszont nem vagyunk olyan közeli kapcsolatban és nem akarom,hogy "megijedjen" a sok rózsa láttán ÉRTELMES VÁLASZOKAT SZERETNÉK! Köszönöm!
2012. nov. 6. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép ajándék lenne, és biztos értené is :)

Egy ötlet: ne egy csokorként, hanem valahogy kisebb részletekben adagolva add át a virágokat, pl. találjon néhányat a munkahelyén, néhányat este otthon (családtaggal leszervezve), és egy adagot adj át személyesen. Ha rosszul reagálna, akkor a félúton abbahagyhatod :)

2012. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagytok.. Ha csak messziről kukkolod őt és kb. nem is beszéltek akkor én is megijednék ha egy idegen férfi egyszer csak ennyi rózsával állít be.

De ha megoldható az amit az első írt (hogy nap közben mindenhol találjon pár szál rózsát) annak tuti nem tud ellenállni, mert ötletes és nagyon romantikus. :)

2012. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és osztom az előttem lévő két hozzászóló véleményét! :) És sok sikert, bátorság!!! Szerintem én 52 évesen nagyon örülnék, ha egy pasi szerelmes lenne belém, főleg ha még viszonzásra is talál, akkor az maga a boldogság! :)
2012. nov. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem messziről kukkolom,szoktunk beszélgetni is amikor összefutunk valahol,viszont a lakásába és a munkahelyére nem vagyok bejáratos. De nagyon jó ötlet,köszönöm!
2012. nov. 7. 09:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval marad a csokor. Viszont azt olvastam az általános illemszabályokban a Születésnap résznél,hogy ha kezdeti az ismeretség,akkor ne személyes megjelenéssel tolakodjék,hanem küldje inkább egy üdvözlőlap kíséretében. Szerintetek?
2012. nov. 7. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Csokrot küldeni szerintem nagyon elegáns dolog.

Azt fontold meg, hogy otthonra (ahol valószínűleg egyedül veheti át), vagy munkahelyre küldöd a csokrot (akkor viszont látványosság lesz belőle).

2012. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én semmiképp nem örülnék neki, ha a munkahelyemen kapnék ekkora csokrot, még akár kínos helyzetbe is hozhatod. Viszont ha itthon kapnék egy ilyen csokrot, akkor biztosan nagyon örülnék. A kártyára mindenképpen írj telefonszámot, hogy megköszönhesse, nálunk nőknél ez egy agybaj, hogy köszöngetünk mindent :) Örülnék neki, ha a férjem 14 év együttélés után ilyen romantikus ajándékkal lepne meg.... sőt, már annak is örülnék, ha egyáltalán meglepne valamivel :)
2012. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én ezt értem és köszönöm a választ,csak az a probléma,hogy nem tudom a pontos címét. És ami még baj,hogy nem kérdezhetem meg! elég bonyolult dolog ez..
2012. nov. 10. 22:07
 9/9 anonim válasza:
Tudakozó, telefonkönyv... ha minden kötél szakad, egyszer fuss vele össze "véletlenül" és kísérd el a lakásáig. Vagy ha egyik sem működik, talán közös ismerős, aki meg tudja neked mondani...
2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!