Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet diszgráfia? Régen...

Lehet diszgráfia? Régen fejjel lefelé írta a betűket, vagy éppen a ellentétesen (tükrözve)?

Figyelt kérdés

Ebből már sok gyakorlással "kinőtt" (hála az édesanyjának, akinek volt türelme ezzel foglalkozni), de még mindig rengeteg hibát vét helyesírás terén és hiába nézi át akkor sem veszi észre a hibáit, csak miután megmutatják neki?

Imád írni, (újság)író szeretne lenni. De kettes nyelvtannal igen nehéz. A tanára nem jelezte, de nem is igazán érdekli. Kiadja az egyest v. kettest és utána meg csodálkozik, hogy bukásra áll a gyerek.

Viszont mivel olvastam néhány írását mást is észrevettem: Teljesen másképp fogalmaz. Ellentétesen. Röhejes példa, de: Kék az ég erre ő ezt írja: Az ég kék.


2012. nov. 29. 00:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Na jó. Most olvasom, hogy rossz példát írtam.

Másik: Ady Endre: Őrizem a szemed Erre ő: Őrizem a szemed: Ady Endre


Vagy valami ilyesmi. Remélem azért a lényeg érthető.

2012. nov. 29. 00:18
 2/2 anonim válasza:
Az én diszgráfiás Gyermekem is ilyen. Vidd el Nevelési Tanácsadóba! Sok sikert kívánok az együtt tanuláshoz!!!
2012. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!