Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC DESIGN 3tec babakocsiról...

ABC DESIGN 3tec babakocsiról szeretnék véleményeket?

Figyelt kérdés
babakocsi vásárlás előtt állunk ez tetszik a legjobban de senkinek nincs az ismerettségi körünkben ilyen babakocsija így jól jönne pár személyes tapasztalat a babakocsiról
2012. nov. 30. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatról nem tudok beszámolni sajnos, de így is hátha segítek, bár nem akarlak befolyásolni épp amiatt, mert nem saját vélemény...

Én most vagyok 32 hetes, de mi ragaszkodtunk ABC márkához, de 4tecet vettünk,(vaterán ezt kaptuk szuper áron) de minap találkoztunk össze ismerőseinkkel, nekik pl 3teces volt, és nagyon leszólták, szerintük nagyon instabil gyerekkel...fűben, lépcsőn, itt ott, párszor majdnem kiborították belőle. Mi még látod, nem használtuk 4tecet sem, de kicsit örülök, hogy leszólták 3teceset, így nem sajnálgatom, hogy nem azt sikerült megvenni :)

Nem tudom segítettem e, várd meg tapasztaltabbak mit írnak :)

2012. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Imádom ! Nagyon jó babakocsi , nagyon féltem , hogy télen , hogy fogom eltolni ! De a hóba is simán elehet tolni ! A mózes nagyon jó ! A sport rész kiváló ! Nagyon szeretem a kereik is szupik ! Vedd meg , mert nem bánod meg
2012. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok , és kedves utolsó ! Nem tudom , hogy barátaid milyen úton tolták , de nekem egyel talán nem volt ilyen tapasztalatom ! Nekem is nagyon tetszett a 4tec is ! De majd a következőnél talán ! Megmondom miért nem olyat vettünk , az egyik ismerösömnek is olyanja van , és nagyon sok helyet foglal a kocsiban , nekünk meg kicsi kocsinkvan így ebbe jóbban elférünk !
2012. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!