Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, aki szinte...

Van olyan anyuka, aki szinte vagy egyáltalán nem csinál adventi díszítést?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én anyukám! :) Soha nem is csinált, mert nem vagyunk vallásosak.
2012. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
nem csináltam eddig, mert kb. a szekrény tetejét tárolhattuk volna a koszorút. Kisgyerek mellé balesetveszélyes, nagyon kell figyelni.
2012. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Én nem csinálok. Rossz vagyok?
2012. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi sem szoktunk különösebb díszítést csinálni. Az ajtón van egy dísz, az asztalon egy adventi koszorú. A többi felesleges.
2012. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem csinálok.

Majd karácsony előtt karácsonyit.

2012. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak 24-én állítok fát. Azon kívül eddig semmi nem volt. Még pici a lányunk, ha nagyobb lesz lehet, hogy fogok vele készíteni közösen valamit, de csak a program miatt.
2012. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Én. Mi az hogy adventi díszítés egyébként? Hogy a lakásban kitéve mindenféle karácsonyra vonatkozó dolog? Mert olyat nem csinálunk.

5, 3 és 1 éveseim vannak javarészt egyedül vagyok velük, így koszorúnak sincs semmi értelme mert lepakolják vagy állandóan fogdozni szeretnék, drága is erre hogy most néha felügyelet mellett kb. 2 percre meggyújtsam, mondanom se kell hogy égő gyertyás valamit nem is hagyok az asztalon. És a koszorú meg oda való. Kicsit hülyén nézne ki a szekrény tetején.

nekem több lenne a bosszúság vele. Viszont mindig elmegyünk a település közös gyertyagyújtására, ott nézegethetik a koszorút.

2012. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem csinálok. Igaz, otthon se volt ez nálunk "hagyomány". Anyósoméknál sem az.

Illetve mind a két felmenő családnál annyi van, hogy vasárnaponként meggyújtják a gyertyákat, de ennyi..


Sok ismerősöm van, aki már feldíszítette a lakást a karácsonyi hangulatra. Én ezt se tettem még meg.

Majd olyan 20-21-e körül, ha lesz kedvem és már ráhangolódom a témára.

2012. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutott, amíg nem lett gyermekem. Igazából még tavaly sem, amikor 1,5 éves volt ezidőtájt.

Viszont most teljesen "rákattantam".

Ma felraktam a matricákat az ablakra, nem tudom leírni a kis arcocskáját, amikor mindent sorban végigvettünk, csillag, télapó, gyertya stb...

Egy adventi naptárt is kiraktunk, az is hatalmas öröm volt.

Egyenlőre ennyi. Holnap lesz adventi koszorúnk. A többi díszítést majd csak 15-e körül tervezem felrakni.


Pedig régen ez egyáltalán nem érdekelt...

Sőt, abban sem hittem, majd ha gyermekem lesz másképp gondolom. Most pedig...

2012. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!