Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adakoztok ilyen olyan...

Ti adakoztok ilyen olyan formában, most hogy jön a karácsony?

Figyelt kérdés

Mi a mikulás gyárba szeretnénk bevinni játékot. Plusz hívtam telefonon egy két segélyszolgálatot. És utalni is fogok egy keveset a Heim Pál gyermek kórháznak.

Van egy 2 éves kislányunk, igaz Ő nem sokat éert még ebből de ha még is akkor remélem jó példával látjuk el.


2012. dec. 2. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi nem adakozunk, viszont rengeteget dolgozunk kevés pénzért, talán ebből is van valakinek haszna.
2012. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ingyen dolgozom, szóval ja, "pro bono" vagyok...
2012. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan, mikor megtettem. Most sajnos nem tehetem/tehetjük meg, akármennyire is szeretnék segíteni. :(
2012. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a Mikulás-gyárba visszük be a megunt játékokat és kinőtt ruhákat. Sajnos csak ennyi jut erre.

Viszont év közben a családsegítőbe szoktam bevinni a kinőtt ruhákat. Idén már a babakocsit is elvittük.

3 és 5 évesek a gyerekek.

2012. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cipősdoboz jótékonysági akcióhoz csatlakozunk. Rengeteg játékunk van, amit darabonként eladni nem lenne értelme, így viszont Valakinek örömet tudunk vele szerezni.
2012. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a cipősdoboz akcióban veszek részt szintén, már be is pakoltam mindent amit oda szeretnék adni.

Ezen kívül én minden hónapban utalok az Unicefnek egy kisebb összeget.

2012. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,ràszoruló csalàdoknak adunk nagyobb hàztartàsi gèpeket,egy hamarosan születendô babànak pedig a kezdèshez szüksèges dolgokat vesszük meg.
2012. dec. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mikulásgyárba viszük majd .
2012. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!