Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit költötök Mikulásra,...

Mennyit költötök Mikulásra, Karácsonyra a gyerekre, illetve férjre, ő mit kap?

Figyelt kérdés

30.000 költöttem a lányunkra, Mikulás 10.000, Névnapja is lesz a hónapban 7.000, Karácsony 13.000.

Férjemnek ágynemü huzatot veszek, azt kért, mert azok már eléggé kifakultak. 6000ft. Meg én is azt kapok, 6.000 Ft, de még azeretnék egy új tefal teflont rántott ételekhez.

Az ő szüleinek nem veszünk semmit, soha sem kapunk onnét semmit.

Az én szüleimnek szerintem egy DVD-lejátazót veszünk, mert elromlott a DVD olvasó része, csak az Sd kártyát, pendriveot játsza le, az lesz 10.000 Ft

Kb. 55 ezer megy el nálunk karácsonyra.



2012. nov. 21. 08:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
Minek mikulasra 10 ezerért ajandek??? Elég egy Mikulás csomag. Felesleges ez a rongyrazas. Ágynemű huzat karácsonyra.... Hat....
2012. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%

Mikulásra csak egy csomagot kapnak a gyerekek. Benn egy kevés csoki, kekszek,narancs.

Karácsonyra pár ezer ft-ért valamilyen játékot és könyveket.

A felnőtteknek nem veszünk semmit.

A karácsony a szeretet ünnepe, nem a rongyrázásé.

2012. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
A gyerek 9 eves , mikulasra egy édesség csomagot kap, elsején meg egy adventi naptárt. A kedvesem szinten édességet kap, "anyósom" úgyszintén. Karácsonyra a kislányom valami játékot kap, irt listát, amiről választhat, a keret 50 euró rá. A párom a Little Big Planet Kart Racing Playstation játékot szeretné, igy ő azt kap- ez is 50 euró. "Anyosomnak" fotó vásznat készítünk a családi fényképekkel, az én anyámnak pedig édesség csomagot küldünk.
2012. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk nincs mit ráznunk.

Mikulásra egy kis csomag, az unokatesónak is. Benne a legnagyobb luxus a kinder tejszelet lesz. Mellé még mogyoró, miegymás.

Párom nem kap Karácsonyra semmit, mint ahogyan én sem tőle. Kislányom ajándékáról még nem döntöttem. Talán valami hasznosat, egy kis asztalt székekkel. Nagyszülők szintén csak jelképes ajándékot. Idén pl. fényképeket. Tőlük mi is csak apróságot kapunk.

Mindenünk megvan, így nincs is igényünk semmire.

Ha lenne miből, akkor sem költenénk többet.

2012. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Első!Te mekkora egy bunkó vagy.Remélem az ágyneműtöket a párod mással osztja meg karácsonyra .P.............állat
2012. nov. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Mikulás: csoki, narancs, keksz egy mikuláscsomagban


Karácsony: játék laptop, ez nem tudom mennyi, 10-15 körül számolunk vele


A család többi részének könyv, parfüm, színházbelépő. A gyerekeken kívül senki nem kap meglepit, mindenkinek olyat veszünk amit kér.

Anyósomnak a szülinapja is lesz, 50. Neki még nem tudom.

2012. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen kérdést nem szabad feltenni, mert mindig van valaki, akinek bántja a csőrét, ha másik esetleg többet költ.

Nálunk azért kap nagyobb ajándékot a pici, mert két nap van Mikulás és az első szülinapja között. Amit most még egyben tartunk. Erre kb. 10 ezret költünk. Karácsonyra is kb. 10-15 ezerét kap ajándékot.

A férjemnek még nem tudom mit veszek, szerintem farmert, amit már kinéztem, 25 ezerbe kerül!

2012. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Mikulás: kb. 1500 Ft-os csomag a fiamnak. (A férjem kap egy kis szaloncukrot, amire rájárhat.)

A szüleimnek: digitális mérleg, apunak díszüvegben tölgyfahordóban érlelt szilvapálinka, kozmetikum.

A bátyámnak fogalmam sincs.

Az öcsémnek barlangászáshoz fejlámpa, meg még valami apróság.

Anyóséknak "hasznos csomag", rokkantnyugdíjasok, úgyhogy kevésből gazdálkodnak, összerakok nekik egy ajándékkosarat mindenféle hasznos és finom dologgal.

A férjem órát kap, mert a régi elromlott.

Összegeket nem tudok, mert már október óta vásárolgatok és gyűjtögetek.

2012. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, a kicsi kifelejtettem.

Ő garázspályát és játékkonyhát kap.

2012. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekek kapnak ajándékot mint 2 éve mindig. Egymásnak nincs pénzünk venni semmit. Nagyszülők nem tartják a kapcsolatot velük (nem rajtunk múlt...) úgyhogy ennyi.
2012. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!