Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyós titokban elvisz tőlünk...

Anyós titokban elvisz tőlünk játékokat!?

Figyelt kérdés

Pár hete mikor elvittem a gyerekeket anyóshoz, megdöbbenve fedeztem fel néhány játékunkat náluk. Babák, mesekönyv, plüss. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy csak azért vitte el, hogy kimossa, letisztítsa őket. Furcsálltam, mert én is rendszeresen takarítom a játékokat...

Most viszont nem hajlandó visszaadni azokat, mert a másik unokának megtetszettek!!!

A másik unoka vele lakik az anyjával, tele a szobája fischer price-okkal, minden hónapban kap valamit, az enyémek meg ünnepekkor is maximum valami filléres kínai műanyag vackot.

A férjem nem akar belefolyni, de engem mélységesen felháborít, hogy tulajdon képpen ellopja a játékainkat és a kis kedvencének adja. Én is pénzért veszem ezeket, a gyerekeim is játszanának velük.


Úgy döntöttem legközelebb felpakolom a cuccokat, és szó nélkül visszahozom. Bunkó lennék?


2012. dec. 3. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőletek vitte el a játékokat, akkor minden gond nélkül szedd össze, és vidd haza. És ezután figyelj rá, hogy ne lopkodjon többet.
2012. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Én megmondanám neki, oké, akkor viszek a másik gyerek játékaiból, mert az é gyerekemnek meg azok tetszenek!

Cseréljetek!

Abból pakolnék párat, és vinném!!!

2012. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Húú, de felhúztam magam az anyósod viselkedésén! A k...va anyját az ilyennek!!!! Dehogy leszek bunkó, pakold fel mindet ami a tiétek! Jól teszed.
2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
* leszel (bocsi)
2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mekkora bunkó (már bocsánat...)

én nem csak a saját játékomat vinném, hanem egyet kettőt a kedvenc unokától is, mondván le kell tisztítani azokat is :) hátha észbe kap a kis tolvajszarka ;)

2012. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Először megmosolyogtam a kérdésed, a cím láttán, hogy vajon mi lesz ebből. De végigolvasva nagyon gáz,sajnállak, hogy ilyen szituáció egyáltalán fölállhat valakinél.

Teljesen igazad van, helyesen is teszed, ha csak egyszerűen fölpakolod őket és kész.

2012. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Golan Trevize ***** válasza:
100%

1.) Felpakolni és hazavinni a cuccokat.

2.) Megemlíteni anyósnak, hogy legközelebb feljelented a rendőrségen lopásért. (Tudom, hogy a rendőrség nem foglalkozna ilyennel, de ezt anyósnak nem kell tudnia.)

3.) Amikor anyós elmegy tőletek, minden esetben táskaátvizsgálás.

2012. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fognám magam és hazavinném a játékokat az összeset amit elhozott,ha anyósod pofázna megmondanám neki,hogy ez a tied és te sem viszed el az Ő vagy a másik unoka cuccait mert az tetszik,és figyelj oda ne hogy megint elvigyen valamit.
2012. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik amit a 2-es válaszoló írt. Cseréljetek! Vigyél haza F.P.játékokat. :)
2012. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hogy bunkóság de alap hogy mindent össze pakolnék és haza hoznék!!! megmondanám hogy az én gyerekem is szereti őket....meg hogy legközelebb ilyet nem szeretnék meglátni hogy elhoz akár mit is!!!
2012. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!