Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit fogok kapni támogatásként,...

Mit fogok kapni támogatásként, ha jön a második baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam tavaly novemberben szültem,második babámmal jövő januárra vagyok kiírva,mit fogok kapni szülés után?Dolgozni nem mentem vissza,az első évben a kisfiam után több pénzt kaptam,mint mikor dolgoztam,most is így lesz,ha jól tudom,a pénz is nagyon számít,és elmúltam negyven úgyhogy az idő is sürget.Mit fogok kapni,Gyest,Gyedet,TGYást?
2012. dec. 3. 14:06
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsánat jövő márciusra vagyok kiírva
2012. dec. 3. 14:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb hasonló cipőben vagyunk. Fogsz kapni ugyanúgy tgyást, gyedet, majd gyest. Az összegről nem mondanék semmit. Itt azt olvasom, hogy kb ugyanaz lesz, mint az első babával, de hallottam már olyat is, hogy gyednél 10-20e minuszra kell számítani.
2012. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!