Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt mar valakinek olyan...

Volt mar valakinek olyan esete, hogy egy nem kivant baba miatt ment szet a parjaval?

Figyelt kérdés

#Nemkivantbaba
2012. nov. 29. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan, nem is egy. Ha az egyik fél akarja, a másik nem, néha az is elég, hogy beszélnek róla és rájönnek, hogy mást várnak az élettől (mi ebbe a csoportba tartozunk, így mondhatni egy - meg nem fogant - baba miatt mentünk szét). Nem kell ehhez feltétlen fogamzás is. Ha pedig már megfogant a baba, akkor szerintem ez kardinális kérdés lehet két ember között. Nálatok ez a helyzet?
2012. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. En nagyon szeretnem a babat, de a parom nem. Egk ismerosom azt mondta, hogy a gyermeket orokke szeretni fog es veled lesz de a parod nem biztos. En alapbol az abortusz ellen vagyok. Es ezt tudja a parom is.
2012. nov. 29. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a teherbeeséshez is két ember kellett, és mindenki tisztában van vele, hogy ha szexszel, akkor a teherbeesés kockázata már nem nulla. Ezt ő is tudta, amikor csinálta. Én nagyon negatívan vélekedek azokról az emberekről, akik nem vállalják a tetteikért a következményeket, főleg, ha tudatában is voltak annak.

Ebben az esetben egyetértek az ismerősöddel, hogy a baba veled marad, a párod nem fog. De lehet, hogy nem is baj, ha valójában ilyen ember. A saját gyerekéért sem fáj a szíve, csak neki ne legyen kényelmetlenség az életében... no comment!

2012. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En is ugyanezen a velemenyen vagyok. De nagyon faj mert nem akarom elvesziteni. Nagyon szeretem. De ha a baba miatt elhagy akkor nem is szeretett igazan.:(
2012. nov. 29. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, mi a baba miatt mentünk szét. Vagyis, ........... elég hosszú és bonyolult történet.

De nem én vagyok az egyetlen.

2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,hogy egy baba két ember felelőssége,ha a férfi negatívan áll a dologhoz,és nem gondolja meg magát nyilván az egész kapcsolatot nem gondolja komolyan és nem elég felnőtt.Normális esetben az ember egy életre választ párt,nos én ugyanúgy szeretem a párom,mint a fiam illetve ugye másként,de ugyanolyan fontosak,és ebből látszott,hogy nem mentünk szét,mikor terhes lettem védekezés mellett,hogy a párom valóban felelősségteljes és szeret.
2012. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!