Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes szülők, van...

Kisgyerekes szülők, van hiteletek?

Figyelt kérdés
Mennyit fizettek,sok évig tart még? Bírjátok fizetni a baba mellett?
2012. dec. 4. 11:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lakáshitel még 15 év(40.000)

Autóhitel még fél év (25.000)

2012. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt még hozzáteszem, hogy mikor teherbe estem még a másik kocsink is hiteles volt (havi 30.000). Szerencsére az már ki lett fizetve, és el is adtuk már.
2012. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lakáshitel (25-30 ezer között szokott lenni) még 7 évig.

Autóhitel (13 ezer)még másfél évig.

Mamámnak (5 ezer) ez még egy évig.

Lehetne többet is adni mamámnak, de így félre is tudnunk rakni pár ezer ft-ot havonta, aminek hála ha nagyon akarnánk már ki tudnánk fizetni egybe is a fent álló tartozást neki (még 60 ezer ft van hátra).

2012. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

(zárójeles hozzáfűzésem van: nem értem, hogy mi nem hasznos úgy általában a válaszokban. emellett azt sem, hogy a többihez viszonyítva az enyém miért még kevésbé hasznos. Mert, hogy én vagyok az egyetlen akinek 0%-os a válasza. egyébként már rég le...om, mert nem engem minősít, de érteni akkor sem értem.

1. voltam)

2012. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
* ja,meg az is eszembe jutott, hogy előtakarékosságként félre szoktunk tenni egy fix összeget, ha törik, ha szakad. ez végül is olyan, mintha hitelünk lenne, de mégse, mert ezt még nem költöttük el.
2012. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2 gyerünk van


Van lakáshitelünk, havi 87 ezer még 14 évig. Igen tudjuk fizetni és félre tenni is tudunk havi 30 ezer megy egy biztosításba.

Mi még baba előtt vettük fel a hitelt és igyekeztünk olyan feltéteket teremteni, hogy ha törik ha szakad ne legyen gond. Nem is volt eddig, pedig volt, hogy a férjem 3 hónapig meló nélkül volt, de abból is kilábaltunk.

2012. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!