Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 kisgyerekes szülők, bevásárl...

3 kisgyerekes szülők, bevásárláskor hol vannak a gyerekek? Úgy értem babakocsiban, vagy 2 beváskocsit toltok?

Figyelt kérdés

5 éves a legnagyobb, ő már szépen értelmesen közlekedik. A középsőm 2 múlt egy hisztizsák mostanában, ha ő 2 lábon közlekedik egy rémálom a bevásárlás. A legkisebb 8 hónapos. Már szépen ül.

Eddig úgy csináltam hogy a hordiba vittem be, azt keresztbe tettem a kocsin a 2 évesem meg ült az ülőrészében a kocsinak.

Azt ne tanácsoljátok légyszi hogy ne vigyem őket nagybevásárolni, mert nincs kire bízzam.


2012. júl. 2. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy csináltam , mint te. Ha esetleg apa is velünk jött(ami ritkán fordul elő) , akkor két kocsit toltunk.
2012. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem még csak kettő van, harmadik a pocakban, de jelenleg úgy vásárolok velük, hogy mindkettőt beültetem a kocsiba, egyet a vásárlórészbe, egyet az ülőrészbe. Ha megszületik a 3., akkor majd a legnagyobb jön a lábán.

A lényeg, hogy marha gyorsan kell vásárolni :) (bevásárlólista fontos!)

2012. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Szia!

Az egyik lehetőség, hogy a 2 évest a kosár részbe teszed, a picit az ülő részbe, a nagy gyalogol. Így kevesebb hely marad a cuccoknak. A másik lehetőség, ha az 5 éves megbízható, szófogadó,és egy picit segítőkész, hogy a 2 évest sportbabakocsiba teszed bekötve (így nem csámborog el) és a nagy tolja előtted, utánad, melletted ahogy neked jó. A picuri pedig ül a kocsi ülő részén.

2012. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen már nagyon profi vagyok, betéve tudom a boltokban mi hol van elkerülendő a felesleges sétálgatást. Én úgy tudom cipőben nem lehet beletenni a bevásárló részbe gyereket, azért van ahol még szólnak is :( Az meg tök ciki:(

Na de a kérdésem az amúgy hogy a pici már nincs el a hordiban ülni akar nyűgösködik.Múltkor apa elvitte a középsőt pisilni és addig a picit odaültettem előre ahol ülni kell, fülig ért a szája szóval ez a hordis dolog nem működik már.

2012. júl. 2. 13:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja meg a középsőm kibontogatja összenyomkodja a dolgokat. Az 5 éves nem annyira ügyes hogy ott lavírozva kerülgesse az embereket a huga babakocsijával, főképp mert kb.2 kiló ha van köztük...:/
2012. júl. 2. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Én írtam, hogy mindkét gyereket a kosárba szoktam rakni. Tescoba, auchanba és intersparba szoktunk járni, még soha senki nem szólt, hogy ne rakjam így a gyerekeimet.

Merjenek is beszólni, ha beszól, akkor inkább jöjjön és segítsen, mert máshogy nem tudom megoldani.

Soknak az a baja, hogy ott a gyerek cipője, de a kaják úgyis be vannak csomagolva és amúgy is tiszta retek az összes bevásárlókocsi, szerintem a gyerekem cipője simán tisztább.

De tényleg, ha valakinek nem tetszik, akkor vigyázzon addig rájuk, amíg én vásárolok. Nem jön fel magától a kaja a lakásba.

2012. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
8 hónapos kendőbe vagy hátihordozóba 2 éves bevásárló ülőrész 5 évrs séta. Én szoktam a 3,5 évest a kajákhoz ültetni, az úlőrészbe a 2 évesrm teszem.
2012. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!
2012. júl. 2. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Esetleg ha olyan helyre mentek, ahol van olyan autós bevásárlókocsi is, akkor a kormányhoz beülteted a középsőt, a kicsi mehet a kosár beülős részébe, a nagy pedig sétálhat mellettetek.
2012. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!