Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki merjem mosni a babakocsi...

Ki merjem mosni a babakocsi napvedojet mosogepben ha nem tudom kivenni a merevitest?

Figyelt kérdés
Valami barom nekunk jott es tiszta kave a babakocsi. A tobbi huzatot kimostam de ezt nem merem. Mosogep vagy marad a kadban sikalas?
2009. aug. 19. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kimostam, nem lett semmi baja. De szinte biztos, hogy nem egyforma babakocsink van ;)
2009. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem mertem a gépbe betenni, úgy sikáltam ki kézzel.
2009. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az enyem Graco Cleo. A tied?
2009. aug. 19. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se merném betenni. Kádban sikáltam. Vagy a huzat, vagy a mosógép megy tönkre.
2009. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Graco van. A napvédőjét én is kézzel mostam. Szerintem összetörne a merevítő, vagy szétszakadna, sérülne az anyaga a mosógépben.

2009. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk pierre cardnin van, kímélő programon kimostam, semmi baja nem lett. de ez függ a merevítőtől, amien nagyon hajlékony .
2009. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem graco mosaic-om van és én is így jártam. Nekem szerencsém volt, mert csoki barna színű a babakocsi :) Kézzel mostam és könnyen kijött a folt.
2009. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!