Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyermekvédelmi támogatás...

A gyermekvédelmi támogatás fejében az Erzsébet utalványt már rég meg kellett volna kapnunk, azonban úgy érzem el akarják sunnyogni a dolgot, mivel nem az illetékes helyen lakom jelenleg. Amennyiben valóban ez történik, kihez fordulhatnék panasszal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is hívd fel a hivatalt, ahová beadtad a kérelmet.
2012. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezzel azt akarod mondani, hogy elkoltoztel a bejelentett állandó lakhelyedrol, akkor te vagy a "sunnyogo", hiszen 15 napon belül jelenteni kell....
2012. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ideiglenes lakcímem más az álandó ott van...uyg hogy nem én vok a sunnyogo köszi....onnan igényeltem meg anno és az uj helyen az ideiglenes címemen nem kapok semmiféle támogatást..az elsőnek: hívtam őket, éppen ezért érzem hogy valami nem stimmel mert mindenki mást mondott....továbbra is az érdekelne, hogy kihez fordulhatnék ilyen esetben!!!
2012. dec. 6. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ahol laktál, a többiek már megkapták? Mi 2 hete megkaptuk már.
2012. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekik már elkezdték kiosztani ennyit tudok, a hivatalban elsőnek azt mondták hogy mé nem érkezett meg, azután pár nappalkésőbb hallottam h elkezdték osztani, betelefonálok, az egyik hölgy szerint még nem jöttek meg, egy másik szintén ott dolgozó hölgy miután szoltam h tudom h már osztják azt mondta idézem utórendelni kell, mert elfogyott
2012. dec. 6. 14:45
 6/8 A kérdező kommentje:
valamint nem egy kis összegről van szó, ami nekünk jár
2012. dec. 6. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Továbbra is én. Nálunk sem lett elég, mert nem küldtek annyit, amennyi kellett. Van ilyen. Ha megvan a határozatod, akkor senki nem fogja 'elsunnyogni', mert nem lehet, hiszen alá kell írni.
2012. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! mondjuk ha egy biz. időn belűl nem veszem át akkor....kicsit tartok attol h nem szolnak, mivel van 4 gyermekem, legkevésbé sem másodlagos, hogy megkapom e....remélem igazad van, köszönöm mégegyszer
2012. dec. 6. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!