Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esik nálatok a hó? Voltatok...

Esik nálatok a hó? Voltatok kint a gyerkőccel? Tetszett neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem esik.:(

Pesten lakunk,és eddig itt nem eset "értékelhető" hó mennyiség. Még nem voltunk kint,de tegnap a kislányom(3éves)2mm hórétegből akart hóembert építeni. Sajnáltam szegényt!:(

Nekem olyan fura hogy azt írják 30cm hó esik,itt meg sehol semmi.

Amúgy is imádom a havat!:D

2012. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem esik a hó,de mentünk volna biciklivel,elindultunk,de jöttünk is vissza.Sírdogált,hogy fázik.Pedig elég jól be volt öltöztetve.
2012. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 15 cm hó van es most is esik. 1,5 éves lányomnak nagyon tetszett.

Zala megye

2012. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is Zala, már nagy hó van, még mindig szakad és fúj a szél.

4 évesemnek nagyon tetszett, 1,5 évesem alig akart lemenni a teraszról, neki nem igazából jött be a hó. Én vele értek egyet, nem szeretem. Főleg így, hogy tényleg közeledünk a 30 centihez. :(

2012. dec. 8. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Hát én meg irigyellek,cseréljünk!:)))

2012. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OKÉ! Ebéd után összepakolom a családot és indulunk. Feltéve, hogy ki tudunk járni a garázsból! :(
2012. dec. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!