Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan vetted észre a terhessé...

Hogyan vetted észre a terhességet fogamzásgátló szedése mellett? Milyen fogamzásgátlót szedtél, és szerinted mi volt az oka annak, hogy nem hatott?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
10 evig sedtem a fogamzasgatlomat es utanna leraktam mert ugy ereztuk eljott az ido, hogy kisbabank legyen. Miutan megszuletett a kisfiam majdnem 7 honapos koraig szoptattam es utanna ujbol elkezdtem szedni a fogamzasgatlot amit regen mert soha semmi gondom nem volt vele. Kb. 11 honapos volt a kisfiam amikor minden ok nelkul (legalabbis ekkor ezt gondoltam) elkezdtem verezni a ciklusom kozepen. Elmentem dokihoz, hogy megnezze mitol van ez es o mondta, hogy kb. 8 hetes terhes vagyok de sajnos a verzes attol volt, hogy nem maradt meg a baba. Egy veteles kezdete volt.
2012. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétoldali petefészek gyulladásom volt,és cypromixet szedtem. Egyáltalán nem gyanakodtam,aztán nem jött meg a menstruációm. Pozitív teszt,majd orvos megerősítette. Még az a mázli,hogy mondta a doki,hogy a mai gyógyszerek már nem tartalmaznak annyi hormont,hogy emiatt fejlődési rendellenessége legyen a babának. Viszont azóta nem bízom a fogamzásgátlókban,így azt sem kezdtem el,amit felírtak a szoptatás alatt-ra. Egyenlőre gumizunk,de folyton rettegek,hogy megint teherbe esek,és nem tudnánk bevállalni most még egy babát :S
2012. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!