Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire felnőtt a 17-19 éves...

Mennyire felnőtt a 17-19 éves gyereked? Te mennyire tartod annak és ő mennyire érzi annak magát és mennyire viselkedik ennek megfelelően?

Figyelt kérdés

Légyszi a nemét is írjátok oda, meg persze a korát.:)

18/L


2009. aug. 20. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát a lányom lassan 17 lesz.Felnöttként próbálom kezelni!A viselkedése olyan felnőttes,de a lelke mélyén még nagyon gyerekes!És érzelmileg is labilis,mert nem tudja még,hogy ő most a kettő közötti állapotban ingadozik!Nincsen egészen tisztában önmagával!Én különben mindegyik gyerekemet egyenrangú partnerként kezeltem,mikor kicsik is voltak,meg most,hogy nagyobbak lettek sose éreztettem velük,hogy magasabb rendű lennék,mert én vagyok az anyja!Volt pár felnőtt dolog,amibe nem dönthetett,de javarészt ki volt kérve a dolgokkal kapcsolatban az ő véleményük is!Vagyis mi demokráciában élünk,nem uralkodunk egymás felett!Aztán hogy ez a nevelés jó-e,majd kiderül!

Utálom azokat a szülőket,akik verik meg szidják a gyerekeiket,ahelyett,hogy a helyes irányba terelnék őket magyarázattal és észérvekkel!Az ütés a szülői gyengeség jele és mindig is annak tartottam.Nem mondom és is hajlottam rá 1x-2x,de inkább kimenekültem a házból!Lehet vicces,de igy volt!

Hát nem tudom,valami ilyesmire voltál-e kiváncsi vagy valami másra!:)

2009. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!