Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz cukrász...

Szerintetek nagyon gáz cukrászdábol venni süteményt karácsonya?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves , egy 3 éves , egy 1,5 éves gyerekem és 20 hetes kismama vagyok. A férjem 24-én délutántol lesz csak itthon.Fözni főzök , se a sütésre már nem igazán marad idő és energia.
2012. dec. 11. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Szerintem nem gáz.


Fontosabb, hogy ne kimerülten ess a fa alá:)

2012. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz olyan cukrászdát, ahol nem műízű a süti akkor hajrá. mondom ezt úgy, hogy imádok sütni, főzni. Nem is biztos, hogy drágább, minha otthon sütnél.

Gratulálok a szép nagy családodhoz.

2012. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeirntem nem gond, ha cukrászdából veszed.

Egyébként én úgy oldom meg, hogy a sütiket 23-án csinálom meg, a 24-ei ételt meg 23-án este előkészítem, már csak majd be kell rakni a sütőbe. Így nem a konyhában töltöm a karácsonyt.

2012. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem gáz. :o)


Amúgy, vannak olyan fajta sütik (igaz nem mind klasszikus karácsonyik), amiket egy héttel előbb is elkészíthetsz, ha hagyják állni, még finomabb lesz.


Én épp nem vagyok terhes, de három törpöm van nekem is, a kicsi még pici. Én is így fogom csinálni, minden nap egy valamit.


A mézeskalácsot meg a nagyokkal együtt szaggatjuk majd, egy héttel előtte minimum, vagy még több, meglátjuk.

2012. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahol én szokam venni sütiket ott nem müízü.


Èrdekes mert az én anyám állandóan sütiket sütött, minden hétvégén, de ünnepekkor az volt a nagy dolog hogy cukrászdait vettünk. szülinapra mindig dobostorta járt, karácsonykor meg a beiglin kívül mindent megvett egy szuper cukrászdában.


Egyébként most jó ötletet adtál szerintem tortát rendelek is egyet karácsonyra.

2012. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már vettem is sütit,meg talán egy kuglóf belefér nekem csak egy 1,5 éves fiam van de mellette ott a suli is és munkát keresek egyszerűen nem lenne időm sütögetni.

Gratulálok a gyerkőcökhöz,remélem nekem is lesz legalább három.:)

23L

2012. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem gáz, ne viccelj! :-)
2012. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2012. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gáz vagy nem gáz, én nem sütök! Utálok sütni, főzni! Főzök majd valami egyszerűt, süti meg cukrászdából lesz. A férjem kérte, hogy ez így legyen, mert az előző évek tapasztalata az, hogy ha én 2nap sütök, főzök, Szentestére olyan idegbajos vagyok, hogy mindenkinek elmegy a kedve a vacsorától. És ez sajnos igaz. Utálom, hogy a fiam és a férjem a szobában díszítik a fát, karácsonyi filmeket néznek, én meg a konyhában pacsmagolok. Lehet hogy ciki, nem érdekel. Nekünk így lesz nyugis a Karácsony. Jaj, az lemaradt, hogy anyósom viszont mániákusan süt, főz, így Tőle is lesz egy vagon kajánk. És még zárójelben jegyzem meg, hogy természetesen hétközben szinte minden nap fözök, mert MUSZÁJ!
2012. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kérj meg valakit aki jól tud és szeret is sütni hogy készítsen dupla adagot és kifizeted ;) csak másabb az íze és akit megkérsz is jól jár,ha már úgy is süt.
2012. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!