Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babájának ez lesz az első...

Aki babájának ez lesz az első karácsonya, hogyan fog telni? Hogyan és mivel készülsz? Fog kapni a kicsi ajándékot? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
természetesen kap ajándékot,9 hónapos lesz:) Szerintem a szokásos dolgokon kívül semmi extra...Nálunk mindig ki van dekorálva a lakás,karácsonyfa,stbstb..
2011. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a második lesz, de az első amiben már aktívan részt vesz. Az elsőnél csak 3hónapos volt, szóval igazából csak nézte a fát. Idén már ugye elmúlt 1éves :)

Jó sok égő, meg ajándék szép zizegős csomagolópapírba csomagolva, ami jól zörög :-D Meg csengő, ami a Jézuska érkezésekor szól, meg persze karácsonyi bejgli sütés, karácsonyfa díszítés, fa választás, énekelés. Mindent-mindezt közösen :) Nagyon várom már :))

2011. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Addigra 6,5 hós lesz a kisfiúnk. Lesz karácsonyfa, ajándék, és természetesen ünnepi vacsi is. :) Már nagyon várjuk. Megyünk majd a dédihez is, meg a mamához is, és gondolom mindenhol a kis manóka lesz a középpont, szeretném ha minél szebb lenne ez a karácsony. Tudom, hogy ő még nem fogja értékelni, de számomra ez nagyon fontos, és évek múlva szeretném ha szép emlék lenne, és mesélhetném neki. :)
2011. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos lesz karácsonykor. Fog kapni ajándékot de még nem tudom, mit vegyünk neki. A szokásos előkészületeken kívül pluszban nem tervezek készülni, majd inkább jövőre , akkor már talán jobban értékeli, akkor majd csinálok neki adventi naptárat.
2011. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon várom az idei karácsonyt, fél éves lesz a kislányunk Szentestén. Már évek óta nem rajongtam a karácsonyért,mert tényleg csak az ajándékról szól. Tavaly viszont,amikor már a pocakomban volt a kiscsaj, már az ideiről merengtem a fát nézve! :) Biztos nagyon fog neki tetszeni, a fények, meg az illatok. Jönnek a mamák stb. Ajándékot kap majd, szerintem ruhát és valami zenélő,fejlesztő játékot. :)
2011. okt. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!