Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit láttok a környezetetekben,...

Mit láttok a környezetetekben, ha ad magára egy anyuka (sportol, normálisan öltözik, csinos, megdicsérik mások) akinek kicsi gyerekei vannak, az csak úgy lehet ha 1. otthon van egész nap 2. eltartja a férje 3. a gyerekei rovására megy?

Figyelt kérdés
3 kicsim van, nem vagyok egy jó genetikájú valaki az első babám után nem fogytam vissza rendesen, a második után nagyjából, de a harmadik után összekaptam magam és sportolok tornázok heti 4szer vagy futok reggelente stb. odafigyelek mit eszek mert sajnos rajtam minden bekapkodott falat meglátszik.Végre emberi külsőm van (magam számára mondom).Normálisan divatosan öltözök.Egy alap smink és normális megfésült hajzattal lépek ki a házból. Most még gyeden vagyok. Dolgozni 6 órában megyek vissza (tudom ez egy szerencse) lesz fizetésem nem egy hatalmas de azért hogy a férj tartana el, az erős túlzás plusz ugye a gyerekekkel kapcsolatos teendők házimunka stb.nek nincsen anyagi értéke. És a lényeg hogy több olyat hallottam már anyukáktól is és másoktól is hogy csak azért "érek rá" csinosnak lenni mert "itthon ülök"(?) vagy biztos a gyerekeim rovására megy és higgyem el hogy az átlag magyar anyukák 3 gyerek mellett igenis lepattantak és leharcoltak lesznek.És ha nekem nem így van akkor az csak azért lehet mert eltart a férjem vagy mert a gyerekeim elhanyagoltak. Ez tényleg így lenne mi a tapasztalatotok magatokon, a környezetetekben?
2012. dec. 12. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ilyen kötekedös, rossz indulato nök mindenhol vannak.... En is rengeteg negativ kritikat kapok, amiert visszafogytam a szüles elötti sulyomra 2 gyerek utan. Es csak annyi volt a titka, hogy oda figyeltem, hogy mit ettem es görkorival setaltam a babakocsival :) A nagyobbik gyerek kismotorral közlekedik igy nagy baj ezzel sincs. De igy is rengetegszer megkaptam, hogy elveszem az idöt a gyerekeimtöl, nem törödök velük... De ma mar egyik fülemen be, a masikon ki. Egy dolgot tarts a szemed elött: A sajnalat alanyi jogon jar, az irigysegert meg kell dolgoznod!
2012. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!