Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen anyákról?

Figyelt kérdés

[link]


Ennek a blognak a tulajdonosa egy fundamentalista keresztény anyuka, aki otthon neveli a gyerekeit.

Otthon áltudományos maszlagokkal tömi a gyerekek fejét(például, hogy az evolúció nem bizonyított stb)


2012. dec. 13. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Semmi. Ha nekik ez így jó, akkor csinálják. Legalább ők tudnak hinni valamiben, és ezért nagyra becsülöm őket. A hitük miatt.

Az evolúció meg tényleg nem bizonyított. :)

2012. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén egyáltalán nem érdekel, ennél vannak rosszabb szülők is.
2012. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok híve annak, hogy mindent feltétel nélkül elhiggyünk, 'benyeljünk', de szerintem ez a nő sok nagyon hasznos és pozitív dologtól fosztja meg a gyerekeit.

Ők is lesznek kamaszok, majd felnőttek, és vagy a sok ismeretlen miatt túlontúl visszahúzódóak lesznek, vagy épp ellenkezőleg, habzsolva, ész nélkü próbálják majd meg bepótolni, amiből a szüleik hibájából kimaradtak.

2012. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1


Az evolúció bizonyított. :)

2012. dec. 13. 14:10
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Hadd nevelje otthon őket. Ha mellette élnek társasági életet, találkoznak más gyerekekkel, egyáltalán nem biztos, hogy rosszabb nekik, mint a többi gyereknek. Én nem tanítanám otthon a sajátjaimat, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem a körzeti suliba fognak járni, hanem egy olyanba, ahol a mi elveinknek megfelelő nevelést fognak kapni.

Az meg, hogy nem hisz az evolúcióban: ha megkérdezel egy biológust, el fogja neked mondani, hogy az evolúció nem bizonyított tény! A tudomány mai állása szerint a legvalószínűbb módja az élet keletkezésének, de azért nem ezer százalékosan alátámasztott.

Ettől nem lesz rossz anya senki.

2012. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

"ilyen anyák"?

Nem hiszem, hogy sok lenne belőlük. :o)

Ő EGY anya. És ő ilyen.

Szerintem manapság ritka, aki sok gyereket vállal, és az tudatosan csinálja, és szeretettel.

És gondolkodik, mer gondolkodni, és nem a világ áradatával együtt sodródik.

Végig kéne ahhoz olvasnom sorait, hogy részletesen tudjak nyilatkozni, mivel értek egyet és mivel nem, mert biztos hogy nem tudok 100%-ig azonosulni.

Köszi a délutáni olvasnivaló tippet!


És vedd lazán!

A blogok azért vannak, hogy az olvassa, akinek tetszik, és kedve van hozzá...

:o)

2012. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Ja, és részemről az evolúció és a teremtéstörtének nem ELLENSÉGEK!

6 voltam

2012. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5


Látszik, hogy mennyire nem értesz hozzá.


Az evolúció nem az élet keletkezésével foglalkozik, azzal az abiogenezis foglalkozik.


Javaslom, hogy inkább te kérdezz meg egy biológust.

2012. dec. 13. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

1-es vagyok!

Ne menjünk bele itt az evolúcióba meg más filozofikus dolgokba.

Csinálja mindenki úgy, ahogy akarja, nevelje, ahogy jónak látja, higgyen amiben tud.

Az is bizonyított volt, hogy aki korán kap glutént allergiás lesz rá, most meg hirtelen mégse. Ha későn kap glutént, akkor lesz allergiás.

:))))))))

2012. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Butaság ezen vitatkozni...

Mellesleg én biztosan nem nevelném így a gyermekeimet, és szerintem nem is helyes amit csinál. Ezeknek a gyerekeknek nem lesz lehetőségük több nézőpontból szemlélni a világot, mivel nem is fognak mást ismerni mint a sajátjukat.

Hát ha neki így jó, csinálja, de nem biztos hogy a gyerekeknek is jó.

2012. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!