Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek első szülés előtt...

Akinek első szülés előtt nagyon fájdalmas volt a menstruációja, később a szülés után ez változott?

Figyelt kérdés
Nekem mindig nagyon görcsölt, és sokszor mondták hogy majd az első szülés után jobb lesz, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, hogy ez igaz-e.
2012. dec. 17. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nem lesz válasz a kérdésedre, illetve csak részben, mert azt alá tudom támasztani, hogy a szülés után megváltozik a helyzet menstruációügyben. Csak nálam sajnos épp az ellenkezője történt, mint amit te vársz, nekem addig olyan volt, hogy szinte észre sem vettem (mármint nem fájt semmim, nem voltam feszült, stb.). Nem is értettem, mások miért panaszkodnak. Azóta viszont egy héttel előtte már gyilkolni tudnék, és gyakran görcsöl, hányingerem van, volt már, hogy olyan pattanásos lettem, mint egy tini – egyszóval cudarul vagyok. Ebből azt sejtem, az ember hormonháztartása (így vagy úgy) mindenképpen megváltozik.
2012. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nálam pont fordítva sült el. Mióta megszületett a kisfiam erős hirtelen jövő görcsös vérzésem van, terhesség előtt meg szinte semmi...

Szerintem ez mind egyénfüggő, de azért reméljük nálad beválik a jóslat :)

2012. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont egyszerre....szinte ugyanazt! :):)
2012. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem addig nem fájt sosem, (meg sem éreztem) amíg nem szedtem fog. gátlót, az abbahagyása után iszonyatosan görcsöltem, felpuffadtam, kiragyásodtam, meg minden... 1,5 hónapja szültem, 3 hetes volt a fiam, mikor megjött, és egyáltalán nem fájt! Onnan vettem észre, hogy ez menzesz, hogy elment a tejem. ( Meg persze a vérzés is abbamaradt 4 nap után...)
2012. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem szules elott sokszor nagyon gorcsolt, volt hogy alig tudtam a munkamra koncentralni. Szules ota joval kevesbe gorcsolok, viszont kb masfel nappal tovabb tart.
2012. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz. Volt, hogy dolgozni se tudtam menni, annyira görcsöltem. Szülés után semmi, észre se veszem:)
2012. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még csak egy menszeszem volt szülés óta, de azt hittem épp szülni fogok. Csak fetrengtem fájdalmamban. Erős fájdalomcsillapítót kellett bevennem. Terhesség előtt is görcsöltem, de nem ennyire.
2012. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem változott.
2012. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szülés előtt is többször előfordult, hogy annyira görcsöltem elájultam. Engem is azzal vigasztaltak, hogy majd jobb lesz.

Nem lett jobb sőt. :( Pár nappal előtte házisárkánnyá változom, zsíros ragyás leszek, leszakad a derekam, görcsölök, megőrülök a mogyoróért és mikor megjön a Niagara vízesés kutya füle hozzám képest :( Sokszor éjjel arra ébredek, hogy szétáztam térdig vérben tocsogok. :(


Szóval szörnyű :(

2012. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!