Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik jobban a...

Melyik név tetszik jobban a Tímea vagy a Viktória? Miért az egyik s miért nem a másik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 14:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%
Én Viktória vagyok:) az a baj,h mindenki elfelejti,mert karácsony előtt van 1 nappal. Ez felnöttként nem zavar,de gyerekként rosszul esett. Azért a lányom megkapta 2. névnek
2012. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
Bár nem a kérdéshez kapcsolódik, de eyetétek az utolsó hozzászólóval :) Én is Viktória vagyok, és valóban vagy mindenki elfelejti a nevünk napját, vagy egybe tartják a Karácsonnyal... :) na szóval nekem mind a kettő név nagyon tetszik, és azért így felnőtt fejjel jobban örülök, hogy a szüleim a Viktória nevet adták nekem, mintha a Tímeát adták volna..:)
2012. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%
Nekem egyik sem tetszik, de a Viktória jobb, de csak ha nincs becézve, frászt kapok ha meghallom a szomszédot Vikikeeee!! :D Pedig jóban vagyunk... :D
2012. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

3-as vagyok.


Általánosba az osztálytársam volt, erőszakos, nagyszájú lány volt és pofátlan.


Viszont a most 2,5 éves kislányom 2 napközis kis társát is Vikinek hívják és ez segít, mert mind a 2 kislány nagyon édes, barátságos:-). De nem adnám a lányomnak ezt a nevet.

2012. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

Mindkettő szép név szerintem, de én inkább a Tímea felé hajlok. Inkább azt választanám.

Viktória nagyon felkapott lett mostanában (0-3 év közötti kislányok körében jó párat ismerek), bár a 20-30-as korosztályban is elég népszerű volt. Egyik unokatestvérem is Viktória. Neki jól áll ez a név, nagyon szép lány.

2012. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Tímea szerintem gyönyörű név. Ráadásul mostanában ritkább is mint a Viktória. Ez egyedivé is teszi. Mindazonáltal szép a Viktória is, de én biztos a Tímeát választanám.
2012. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Tímea tetszik nekem a kettőből! Szép elegáns név, és aTimi becézése aranyos, közismert, de nem tömeg név.

A Viktória név nekem nagyon nem tetszik. A Viki becézés szerintem borzalmas, no meg én is csak olyan Viktóriát ismerek akik önzők és nagyképűek.

2012. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
52%
Tudod már mi lesz a baba neve?
2012. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes! :D

Nem akarok gyereket de tudnám milyen nevet adnék neki.

Az egyik az én nevem a másik meg egy olyan lányé akihez nagyon rossz élmény fűz.

Azért tettem fel a kérdést mert:

1 én utálom a,nevem nem tetszik de akkor inkább így hívjanak mintsem a másik neven

2. kíváncsi voltam vajon már a neve is jobb vagy szebb nálam/ az én nevemnél.

2012. dec. 26. 19:15
 20/28 anonim ***** válasza:
Timi, mert a Viktóriák beképzeltek.
2012. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!