Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes beruházni mosható...

Érdemes beruházni mosható pelenkára még?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányom.Ha igen akkor, kisebb vagy nagyobb szettet vegyek.

2012. dec. 17. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, akarsz-e még másik babát. Ha igen, akkor szerintem érdemes. De ha nem akkor felesleges.
2012. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az első válaszolóval. 20 hónaposan már komolyabb szettbe beruházni nem érdemes, ha költséget csökkentenél, akkor prefold (vagy tetra) 20-30 db, 2-3 külsővel a legolcsóbb lehetőség, ami tutira passzol a lányodra. Ennyi idősen AIO-pelenkákkal nagy szerencse kell, h a nektek valót ki tudd választani, ami eleget szív, nem ázik át, passzol derékban is.


Mi 3 hónapos korában álltunk át rá, de ahhoz, hogy most is tudjuk használni, sajnos kb a készlet felét át kellett már alakítani, mert annyit pisil a lányom, hogy a nap felében turbózni kellett mindent, mire rájöttem, mi bírja a terhelést.


Ha van a közeledben valaki, aki használ és tudsz kölcsönkapni, akkor könnyebb dolgod lesz :)

2012. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha anyagi szempontból nézzük, akkor két variációt tudok javasolni:

- eleve olcsó megoldás újonnan (prefold és külső, esetleg tetrapelus és külső)

- vagy használt mosható pelus és akkor bármi ami tetszik


(Meg még írnék valamit, de azt priviben)

2012. dec. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!