Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsid van? Jelleme...

Milyen babakocsid van? Jellemeznéd? Ha lehet, csak olyanok válaszoljanak, akik NEM használtan vették!

Figyelt kérdés

- Tipusa

- Hol használod? (Nagyváros, kis város, vidéki falu, tanya, stb.)

- Kerekei fixek vagy állíthatók?

- Kb. hány kiló?

- Mennyiért vetted? Leginkább ezek érdekelnének, de extrákat is írhattok róla.


Köszönöm! :)


2012. dec. 18. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Maxi-cosi mura 4 !

Mi falun lakunk kb.15 km a Nagykanizsától ! Nagyon sokat használom , mint itt a faluban , hisz mindennap sétálunk a babával , de kb. 2 naponta megyünk be a városba , hisz anyukámék ott laknak , úgy , hogy sokat tolom városba is !

Kerekei az nagyméretű kerekek ( mindenen átmegy ) , bolygosítható első kerekek , fékezhető , felfújható !

15kg körül van , nem egy nehéz kocsi

140 ezer forintért de minden egyes forintot megért

2012. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából csak volt,mert már eladtuk.

Peg Perego pliko 3

-kisvárosban használtam,de a terepet is jól bírta,buszozni is lehetett vele.

-állítható volt a kereke

-8 kg körül mozgott

-69000

Imádtuk,a szempont ami alapján vettem,az az volt ne legyen hatalmas,ki tudjuk használni születésétől fogva,egész amíg már nem kell a kocsi,beférjen a csomagtartóba,mert sokat utazunk,könnyen lehessen kezelni,a huzatot ki tudjam mosni,és sok extra is legyen az árba benne.


Tapasztalatom az,hogy ha praktikusat akarsz,akkor az nem mindig kihasználható.Ha meg kényelmes nagy kocsit akarsz,sok extrákkal,akkor meg akkora csatahajót veszel,hogy azt már csak repülővel tudod szállítani,utazni már nem tudsz vele.

2012. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

CHICCO TRIO ENJOY

Hordozóval, mózeskosárral együtt kapható. Újszülött kortól használható. Bolygósítható első kerekek. Tartozékok: puha, meleg lábzsák, esővédő, téli/nyári kupola, kosár, pelenkázó táska.


Mélykocsi összeállítás (Kb 6 hónapos korig):

A babakocsihoz fixen rögzíthető mózeskosár teljesen vízszintes fekvést biztosít, de a háttámla dőlésszöge is állítható. A mózeskosár tartozéka a lábzsák.


- Sportkocsis összeállítás (Kb 6 hónapos kor után):

Aluminium vázas (könnyített) esernyőre csukható babakocsi. 4 pozícióba dönthető háttámla. 5 pontos biztonsági övrendszer. Dupla kerekei vannak, amiből az elsők bolygósíthatók, a hátsók központilag fékezhetőek.



- Tartozékok: lábzsák, alsó bevásárlóháló, esővédő, pelenkázó táska (pelenkázó lappal).


- A CHICCO trió 3. része a hordozó, ami tulajdonképpen autósülés is egyben.

0-13 kg-ig használható, CSAK menetiránnyal ellentétesen köthető be első és hátsó ülésre egyaránt. Kizárólag olyan ülésre köthető be, ahol kikapcsolható a légzsák vagy nincs. 3 pontos központi övfeszítővel rendelkezik. Huzata levehető, mosható.


- Súly: 7,5 kg


Lassan 2 éve vettük, akkor 110.000 Ft körül volt, pontosan nem emlékszem. Most láttam már 90.000 Ft-ért is!

Én kisvárosban használom.

Nagyon szeretem.

Tényleg könnyű, könnyen kezelhető, könnyen irányítható, összecsukva kis helyen elfér (lakásban lakunk, fontos szempont volt-de az autóban is marad hely a többi holminak)...Csak ajánlani tudom!


http://www.youtube.com/watch?v=kHN2v9PQajM

2012. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Chipolino Lumina-val kezdtünk, mert multifunkcionálisat akartunk, de persze később kiderült, hogy teljesen fölösleges.

Lapra csukható, de mivel a kerekei kivehetőek, ezért aránylag kicsire össze lehetett csukni, már a többi lapra csukhatóhoz képest. De kicsi kocsi csomagtarjába így is necces volt. Egyébként sem nagy minőség...

Alig vártam, hogy 5 hónap múlva el tudjuk adni...féláron :(


A mostani az ABC Design Primo, amit viszont már imádunk! Ez ugyan már sport kocsi, de majdnem vízszintesig dönthető, és nem csatokkal, mint mondjuk a Luminánál, hanem rendesen egy karral, így ha bealszik út közben, 1 másodperc alatt le lehet fektetni. Újszülött szűkítő betét is van benne, így nagyon kényelmes a piciknek is. A nyitás és zárás is 1 másodperc, nagyon egyszerű, és nagyon picire össze lehet csukni. A minőség nagyon csúcs. A babakocsi maga nem túl drága 55.000 körül van, de a tartozékok borsosak...


[link]


Én nagyon imádom, babacuccok esetén a legjobb döntésünk volt!


Egyébként nagyon fordulékony, könnyű kezelni, 10 kg körül van, bolygósítható kis keresek. Bp-es használjuk leginkább, de vidéken falun is havonta egy hétvégét, mindkettőn megállja a helyét :)

2012. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Azt elfelejtettem kifejteni, hogy szerintem azért fölösleges 3.részeset venni, mert a babahordó, amit vázra kell rögzíteni, szerintem nem a legjobb választás.

Autóba egyáltalán nem biztonságos, legalábbis ami 200.000 Ft alatt van mindennel együtt, az nem biztonságos, úgyhogy hamar vettünk is egy 0-18 kg-os normális törésteszttel rendelkező ülést.

De amíg használtuk, addig sem tudtuk úgy használni, hogy a babakocsi vázára rögzítettük, mert a gyerek csak feszengett benne, meg se mert moccanni, de amint beraktuk a mózesbe egyből ficánkolt, szóval nem volt odáig érte...

Szerintem nem is kényelmes, egészséges nekik úgy sétálni...

2012. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Imádom. Bár nagyon nehéz, de legalább nem rázza szét a gyereket. Mózese hatalmas. 7 hónaposan cseréltük le, amikor már 9 kg fölött és 73cm volt. Az autósülést még 1 évesen is tudtuk használni, pedig nem kicsi a lányom. Első kereke bolygósítható.

Szerencsénk volt az árral, mert ez egy új modell volt és 20 ezerrel olcsóbban megkaptuk a kisvárosi boltban, mint a pesti üzletben.

2012. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. babakocs: Kunert Vip. Ezt inkább nem is jellemezném!

2. babakocsi: Hauck Maliba. Ezt imádom. Könnyű, könnyen irányítható, bolygó kerékkel. 35 körül vettük.

Faluban használjuk, de aszfaltos utak vannnak.

Ha most kellene vennem, ismét ilyet vennék!

2012. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kunert Vip volt az első gyerekem kocsija.

Majd egy PC 610-s sport kocsit vettünk. AZt imádom.


A második gyereknél még nem tudom milyen legyen. Ezért írtam ki a kérdést!

2012. dec. 18. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Graco Symbio Travel System. Nagyon szerettük.

Bp szélé lakunk itt hazsnáltuk nagy részt. Első kétkere bolygósítható

Súlyát nem tudom, de könnyű 180ezer volt.

2012. dec. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!