Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegedi Anyukák! Dr. Kovács...

Szegedi Anyukák! Dr. Kovács Ildikó (Csongrádi sgt. ) gyerekorvosról mik a vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén???Ő a háziorvosunk,de ha beteg a Pöttöm,akkor a miniklinik-be viszem.Miért?Nem ismerte fel a tejérzékenységet,mindenre virusos torokgyulladást mond és augmentint meg zynatot ir fel.Én háziorvosnak nem jó szivvel ajánlom,én is gondolkodom hogy átkérem a betegkártyát Blazsovszky doktornőhöz,Ő viszont profi.
2009. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte választ! Pont ilyenre voltam kíváncsi. Még vacillálunk. A Balázsovszky doktornő hol rendel?
2009. dec. 10. 09:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi! Blazsovszky
2009. dec. 10. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Kossuth Lajos sgt-on a Miniklinik-ben,ha oda adod le a baba taj kártyáját,akkor nem kell fizetned semmiért,én ha maszek alapon viszem el,akkor 3000.- egy vizsgálat,de ott több gyerekorvos is rendel,Te választasz.
2009. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyos vagy! Utánanézünk. Jó babázást!
2009. dec. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!