Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, szerintetek ciki...

Kismamák, szerintetek ciki ilyen ajándékot adni?

Figyelt kérdés

Anyósomnak,sógornőmnek gondoltam.

Igazából "mindenük" megvan,semmi különöset,semmi nagyot nem szoktunk egymást ajándékozni,erre gondoltam:

[link]


2012. dec. 19. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Ettől személytelenebb ajándékot nem nagyon tudok elképzelni. Persze az ember örül mindennek, de most a véleményünket kérdezed.

Ha én kapok ilyet, azt szoktam gondolni, hogy nemigazán akart az illető energiát feccölni abba sem, hogy legalább kitalálja, minek örülnék. Ettől még 2 puszi is jobban esik. Komolyan...

Nem az értéke miatt!

2012. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,igazából "ilyesmiket" csokit,kisebb hasznos dolgokat(pl.kávédaráló,kotyogó) szoktunk ajándékozni egymásnak,és anyósom is megkért,hogy semmit ne vegyünk nekik idén,költsük a gyerekekre,azért gondoltam erre.
2012. dec. 19. 10:51
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmi gond vele, te tudod, hogy milyen igényeik vannak, ha szerinted örülnének neki, akkor vedd meg, ráadásul kis kosárkában van, amit bármi másra fel tudnak használni. Nem mindenkinek vannak 10 ezrei ajándékokra, meg sajnos ideje sincs mindenkinek, hogy egyenként azon agyaljak, hogy kinek mit "hímezzek". A Karácsony amúgy se arról szól, hogy kinek mit adok nem, hanem hogy gondoltunk rá.
2012. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Azt szokták mondani,hogy illatszert, tisztálkodási szert nem nagyon illik adni. Vegyél inkább könyvet, szakácskönyvet, drágább bon-bont, csokit, amit nem vennének meg egyébként, mert sajnálják rá a pénzt. Vagy például plédet, ágyneműt, különlegesebb kávét.
2012. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már könyvel volt,hogy mellé lőttem,édességet most nem szeretnék,azért gondoltam erre,mert tegnap láttam az üzletben,nagyon szép kosárkát adnak hozzá,az ára is barátságos.

És tényleg nem szoktunk óriásit egymásnak ajándékozni(az maradjon a gyerekeknek:)),egy tálca süti,meg ez.

Csak azért voltak kétségeim,hogy nem "ciki" egy,hogy tusfürdőt kapnak,de jobb ötletem nincs nagyon.

Köszönöm mindkettőtöknek.

2012. dec. 19. 10:57
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát,elbizonytalanítottatok..:)

Férjem mondta,hogy karácsonyi vásárban,látott kézműves szappanokat:

[link]

Akkor azt sem illik?

Tavaly kávét kaptak,azt idén nem szeretném.

Anyósomról kiderült,hogy cukros,úgyhogy a drága csoki is kilőve.

Az ágynemű az egész jó,megnézem őket,csak abból meg ugye egy kétrészes szettet illene adni,és szerintem az már elég sok lenne anyagilag

2012. dec. 19. 11:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán a harmadik válaszoló vagyok?


Én már vettem anyuéknak, anyósnak karácsonyi dekorációként plüss hóembert, tavaly OBI-ban. Nagyon aranyos, hangulatos, decemberben, januárban már kiteszik. (fehér és arany színű, kb. 40 cm)

Vettem már ünnepi asztalterítőket, karácsonyfadíszeket, illatgyertyákat. (fűszeres, fahéjas, sült almás)

2012. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Én örülnék neki, még, ha valaki írta, hogy "személytelen" is.
2012. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy ilyen ajándéknak, mert az a típusú nő vagyok, aki imádja a habfürdőzést.

Ha a sógornőd is ilyen, tuti ajándék.

Ha amolyan "gyors tusolós" típus, akkor nem biztos, hogy tetszik majd neki. Ez esetben érdemes mást keresni.

2012. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ment a zöld mindenkinek.

Én örülnék neki,de lehet saját kezűleg(abban van valami személyes),lesz egy kis csomag,amibe teszek egy kis mécsestartót,illóolajat,kis csomag kávét.Még tennék bele kézműves szappant(azt biztosan tudom,hogy mindketten szeretik),keresek valami szép idézetet mellé.

Így jó,mit gondoltok?

:)

2012. dec. 19. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!