Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Letegezhetem? Fiam tanárjáról...

Letegezhetem? Fiam tanárjáról van szó, aki kb.10-15 évvel idősebb mint én, ő tegez, de én magázom. Most hallottam, hogy a többi szülő is tegezi, legalábbis a legtöbb. Nem lesz ciki, h ha mostantól én is tegezném, holott idáig magáztam?

Figyelt kérdés
Kb. 45 éves lehet.
2012. dec. 21. 15:20
 1/10 gabszem ***** válasza:
100%
Inkább az a ciki ha az idősebb férfi letegezi a fiatalabb nőt, anélkül hogy megkérdezné hogy tegeződhetnek -e , szóval nyugodtan tegezd le. Főleg ha mások is tegezik.
2012. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az idősebb letegez, nyugodtan tegezd vissza.

De megmondhatod neki, hogy ne csak ùgy egyszer csak letegezed, hogy nem bànnà-e ha most màr Te is tegeznèd. Kènyelmesebb, közvetlenebb.

2012. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nőről van szó.
2012. dec. 21. 15:38
 4/10 gabszem ***** válasza:
Jajj ,bocsi, ha nő akkor bátran tegezd vissza.
2012. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tegezd vissza.

Én mindig ezt csinálom, ha valaki letegez.

2012. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszategezem azt, aki letegez. VOltak ebből érdekes szituk. Amikor hivatalos helyen azt mondja egy nálam 10 évvel idősebb pasi, hogy "szia", visszasziáztam, csak nézett rám. Én úgy gondolom, ő kezdte. Ha nem tetszik neki, észreveszi magát, és magázni kezd. Ha meg nem, akkor kvittek vagytok.
2012. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Golan Trevize ***** válasza:
Én már egy jó ideje elmúltam 30. Aki letegez, azt szívbaj nélkül tegezem vissza, akár férfi, akár nő, akárhány éves.
2012. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tegezd vissza. Egyébként én is tanár vagyok, és szerintem az ilyesmit illik megbeszélni a szülőkkel, pl. "ha nem bánnák a tegezést, nekem könnyebb lenne így kommunikálni Önökkel, de ha valakit zavar, akkor természetesen maradunk a magázódásnál".
2012. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval értek egyet maximálisan!


A lányom tanárnője 50 éves, én 37. Kb. 15 ismerjük egymást, nekem még nem is volt gyerekem, amikor ő felajánlotta, hogy tegezzük egymást. Azóta már a második gyerekem jár az osztályába, ő ajánlotta fel a többi szülőnek is. Sem ő nem tegezett le senkit, sem a szülők nem tegezték le önkényesen.

2012. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tanár tanulja meg hogy nem császár, ha ő tegez téged te is téged le nyugodtan. Felnőtt vagy, nem a diákja, ugyanazt a tiszteletet kapja tőled mint amit ő is megad neked. Ha még emiatt megpróbálja kikészíteni a gyereked, jelentsd fel!
2016. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!