Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés előtt mindenki...

Babatervezés előtt mindenki elmegy nőgyógyászhoz vizsgálatra, hogy minden rendbe van-e és jöhet a baba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Á, dehogy! Általában csak úgy jön.
2009. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tervezett a baba akkor érdemes elmenni egy általános vizsgálatra, tanácskérésre a nődokihoz! Ha viszont minden rendben van nálad( mensi, peteérés) akkor nem szükséges, de célszerű, márcsak a megnyugodás érdekében is! Sok sikert a babához!
2009. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én annak idején fogi.gátlót szedtem, s már előtte fél évvel beszéltem a nődokival, hogy úgy gondoltuk, hogy felkészültünk egy kis emberke fogadására. Hozzá teszem, hogy nekem a tabi előtt nem volt rendszeres a menszim, s ezért tartottam fontosnak, hogy szóljak a dokinak!

Felírt egy bogyót, s azóta majdnem mindig pont 28 napra jött meg. Mindin hónapban visszajárok hozzá, s mindig nézzük, hogy történik-e peteérés vagy sem.

2009. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grófházy ***** válasza:

én nem mentem,de így utólag azt mondom,bárcsak mentem volna....

mensi problámáim voltak a tabi után,ami pár hónap után normalizálódott.1 év,és baba sehol.Akkor elfogyott a türelmem.annyira magas volt a prolaktinom,hogy nem volt peteérésem.egy havi gyógyszeres kúra,és babás lettem.

Csak 1 évig reménykedtünk minden hónapban...

Azért nem mentem dokihoz,mert a ovu fájdalmam megvolt mindig.A doki azt mondta,hogy valami miatt nem érett meg teljesen atüsző,és ezért maradt el az ovuláció

2009. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem mikor elhatároztuk hogy babát szeretnénk. Megvizsgált a doki van -e valami gyulladásom, rákszűrés, és ajánlott egy vitamint. Aztán hajrá! Fél év után sem jött a bébi akkor mentem újra és kezdtődtek a kivizsgálások. Ennek már 4 éve.....Baba nincs.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy elmehetsz, de igazán csak akkor fognak veled foglalkozni ha valami baj van.

2009. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!