Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hiányos karácsonyi ajándékkal...

Hiányos karácsonyi ajándékkal mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kivetítős rajzolós ajándékból pont a lényeg hiányzik, a korongok amin a minták vannak .Sajnos a blokkot kidobtam.

Holnap megyünk vissza a játékboltba. Nem akarom sem a pénzem visszakapni,sem nagy balhét csapni , csak szeretném ha tudnának hozzá szerezni azt ami hiányzik, szerintetek mire számítsak? Még jó hogy vettem a csajszinak mást is.


2012. dec. 26. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
blokk nélkül nem tudnak semmit sem csinálni. a nagyker tud a gyártól esetleg rendelni
2012. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Blokk nélkül hiába mész reklamálni ha szerencsétek van és megismer téged az eladó akkor valamit megpróbál kezdeni vagy egy visszavitt hibás játékból kiszedi a korongokat vagy rendel és akkor külön kell kifizetni annak az árát.

Hát ezt fogjátok fel tanulópénznek meg kellett volna nézni a dobozt hogy minden bennevan-e számlát meg kellett volna őrizni. Tudom hogy erre nem gondoltatok érthető is. De jártam már én is így hasonlóan hogy egy hiányos mp3 lejátszót kaptam plusz nem is működött de szerencsére megvolt a számla. Meg a legnagyobb érvágás is az volt amikor húgomnak vettem 2 éve egy lávalámpát megvolt repedve az üveg és úgy nem üzemeltethettük mert írta a papír hogy akkor szétdurranhat, karácsony után rögtön visszavittem a boltba, és persze blokk már nemvolt meg, és az eladó szerencsére a haverom volt így mondta hogy nem veszi vissza de raktárból egy másik lámpából kiszedte a lényeges darabot kicserélte a repedtre, majd írt egy jegyző könyvet hogy ő így találta a raktárba a földre esve és akkor repedt meg, tehát kicsit huncutkodott. Ha mázlid van talán hasonlóan eltudod intézni a problémádat.

2012. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Blokk nélkül kb. esélytelen, főleg karácsonyko meg előtte ne dobáld ki, sak nem foglal annyi helyet, viszont elkerülhetnéd a kínos szituációkat és a gagyi ajándékok visszacserélhetőek.
2012. dec. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
blokk nélkül esélyed sincs.
2012. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el , hogy minden zokszó nélkül, kibontottak egy másik dobozt és megkaptuk belőle a korongokat. Blokkot sem kértek.Gyöngyös ,Dominó játékbolt.
2012. dec. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!