Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák. Van...

Egyedülálló anyukák. Van akinek egy vagy akár több pici gyermekkel sikerült válás után új kapcsolatot létesítenie egy rendes emberrel, aki elfogadta a picikéket?

Figyelt kérdés
Van két kisfiam, de félek egy új kapcsolattól, viszont a gyermekeimnek pótapát keresek. Sikerülhet?? Hogyan?? Hol ismerkedni?
2012. dec. 26. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek ilyent. Mondjuk ott a férfinek is van egy lánya előző házasságából. Ha te is eltudod, fogadni, hogy esetleg a férfinek is van gyereke akkor igen. Bár ne pótapát keres nekik.
2012. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Www.chat.hu

Www. Gyaloglo.hu

Www.badoo.com

2012. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
persze, hogy lehet! Egyedül maradtam a kislányommal (pólyás korától), akik "udvaroltak", mindegyik férfi elfogadta a lányomat. Harmadjára sikerült, igazából nem a gyerek volt az akadálya a további kapcsolattartásnak, hanem, hogy az egyik agresszív volt (alaptermészete), a másik mint kiderült szerette az italt, nem kis mennyiségeket fogyasztva. 7 év után találtunk egymásra a férjemmel, első perctől természetes volt neki, hogy kell beszélni és viselkedni a lányommal, megszerették egymást. Azóta született egy kisfiunk is, tervezzük a harmadik babát. Ne add fel, lehet, hogy nem az első férfi lesz az igazi,de megtalálod azt az embert, akinek nem lesz "hátrány" a gyerekeid! :-) ha a gyermekeid apja törődik velük, ne pótpapát keress, hanem egy férfit, aki velük együtt fogad el, hidd el, ha a volt párod jelen van a fiúk életében, az új nem lehet pótpapa..de ha nem tartják a kapcsolatot, igenis lehet egy nevelőapukát "találni" ! Sok sikert! :-)
2012. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Én két ilyen párt is ismerek. Mindegyik esetben a hölgynek van 2 gyermeke, úgy talált új párt, és mindegyiküknél már van egy közös gyermek is. Az apukák szerintem rendesek, az egyikük osztálytársam volt, a másikukat a Párom ismeri.

Kisvárosban élünk, majd' mindenki ismer mindenkit, szerintem ők munkahelyen, illetve barátok révén találkoztak.

2012. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha már így az elején hangoztatod, h te nem társat keresel, akivel jóban-rosszban, nem szerelmet, nem a másik feledet stb. keresed, hanem pótapát, aki eltartja a gyerekeidet, akkor a pasik lobogó hajjal fognak menekülni tőled, hátra se néznek. És igazuk lesz!
2012. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem adom fel. Az ex-em két hetente viszi el a gyerekeket, meg néha hívja őket, ennyi. De azért szeretnék egy olyan pasit, aki tényleg törődik a gyermekeimmel, nem CSAK engem akar.:) Mert általában az olyan férfiak, akik gyerekes anyukával kezdenek, könnyű prédának tartanak minket és csak kihasználni akarnak. De nekem nem arra van szükségem, hanem egy szerető férfira, aki mindenhol jeleskedik:) Remélem találok majd ilyet...csak hát hátrányban vagyok, mert már szülni nem akarok (nem is lehetne már), és két picike gyermekem van. Így nem lesz könnyű.
2012. dec. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!