Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is elöbb küldték...

Nektek is elöbb küldték postán a baba TAJ-kártyáját, mint az egyszeri anyaságit?

Figyelt kérdés
A kártyát már múlthét pénteken megkaptam, a pénzt viszont még ma sem,pedig számlára kértem, múlthét hétfőn igényeltük....
2012. dec. 27. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Személyesen igényelted?

Mert az anyaságihoz kell a gyerek taj kártyája is.

Amig azt nem nyújtd be, addig nem is fizetnek

2012. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igénylése a pénznek megtörtént, személyesen kértük ki a taj-számot,kaptunk róla igazolást, azzal mentünk a MÁKba. Azt mondták 5 nap...
2012. dec. 27. 19:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, 5 munkanap!

Az ma járt le, tehát, akkor ma utaltak és holnap a számládon lesz

2012. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha valamit utalnak, akkor annak már 4 óra múlva a számlámon kellene lennie,nem másnap. Ez a törvény már július 1 óta él. Ugyhogy itt megint valami gigszer van,de mindegy, kiváncsi leszek,mikor utalnak.
2012. dec. 28. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az államkincstár mindig a nap végén utal. Ezért ha a MÁK utal az mindig másnap van a számlán
2012. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? honnan tudod? Kiváncsi leszek mikorra jön meg, hétfőn vannak bankok,amik nyitva lesznek...De nem fűzök sok reményt hozzá.
2012. dec. 28. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Van itt egy válaszoló aki a MÁK-nál dolgozik és ő írta már több kérdéshez is.
2012. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Ha megkaptam,megirom mikor utalták.
2012. dec. 30. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!