Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan gyerkőc/anyuka aki...

Van olyan gyerkőc/anyuka aki ilyesfajta segítségre szorul?

Figyelt kérdés

Egyedülálló anya vagyok, 2 éves kisfiuval Tolna megyében, biztos anyagi háttérrel, jo munkával. Sajnos több gyermekem nem lehet, örükbefogadni nem szeretnék egyenlőre. Keresek tolna megyében olyan (én Szekszárdon vagyok) olyan anyukát/családot, ahol nehézséget jelent a gyermek ellátása. Szivesen segitenék- elsősorban tárgyi dolgokban, ruha, egyebek-, kirándulni vinni, esetleg időnként nálunk is aludhatna. Igy az én "igényem" is ki lenne elégítve, és segitenék is. Természetesen kölcsönös szimpátia esetén müködik a dolog. Elsősorban 3-8 év közötti gyerkőcre gondoltam.


/Hogy teljes legyen a sztori, volt egy lányom, sajnos már nincs velünk. A kisfiamnak nagyon hiányzik a testvér, játszópajtás. Ezért probálkozunk ilyesmivel/


2012. dec. 28. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
megkönnyeztem:-( jó tudni, hogy vannak még ilyen jó emberek:-) esetleg kérdezd meg az önkormányzatban, védőnőnél:-) szörnyű amit írtál a kislányodról, nagyon sajnálom:-( remélem sikerül az álmotok, sok sikert hozzá és sok boldogságot!!!!!!!!!!! :-)
2012. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy!
2012. dec. 28. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Istemen...én is megkönnyeztem! Nagyon sajnálom, ami Veletek történt, szomorú, hogy ilyen dolgok megtörténnek.

Nem tudok ebben segíteni, ne haragudj, amiért mégis írtam, de nem tudtam szó nélkül tovább haladni ezen a kérdésen, annyira megható. Remélem, valakivel sikerül összebarátkozni, és a kisfiad és Te is boldogabbá válsz majd ezáltal.

Minden jót kívánok Nektek!

2012. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

habár nekem egyáltalán nem szimpatikus, hogy valaki ilyen fórumon próbál segítőkész lenni, ezt azért belinkelem neked:


[link]

2012. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

na akkor ezt is lehet lepontozni:


szerintem valami nagyon nem stimmel, ha egy anya egy ilyen undormány emberekkel teli fórumon keres magának gyerekpótlót. Az első 2 válaszoló meg be is kajálta, hogy sírnak rajta:DDD annyira szánalmasak vagytok. Ez a nő elmebeteg, hogy itt keres magának gyereket, de ti csak sírjatok ezen a giccsparádén.

2012. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
A szándék és a kezdeményezés szép, de most őszintén, kicsit beteges dolog ez. Ki az a szülő, aki meg tud benned bízni, hogy mondjuk x alaklom után, te nem lopod el a gyereket, nem hangolod ellenük, vagy nem egyéb dolgot akarsz a gyerekkel majd művelni? Gondolom hasonló helyzetben te is elgondolkodnál azon, hogy mi van ha az ilyen hirdető szándéka nem tisztességes...
2012. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
ugyanmár, "kedves" utolsók: először is, a kérdező segíteni akar ruhákkal, tárgyi dolgokkal. NEM azt kérte, hogy INNEN az oldalról valaki nem e adná oda a gyerekét! Nem ellopni akarja, hanem ha valaki ugyanilyen "egyedül" van, összejárni, ismerkedni, kölcsönösen, szimpátia esetén segíteni egymáson!!!! Olvassátok már el rendesen! Nem gyerekkereskedelemről van szó! Nem kell mindég csak a rosszat kielemezni! """Szakértők""".... na ez a fúúúúj
2012. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért kedves naiv utolsó, megnézném, hogy a saját gyereked elengeded csak úgy egy ilyen "kirándulásra". Én írtam, hegy a szándék nemes, de ezért ez sokak szemében nemtetszést kelthet, és még ha szeretné is a gyerekét ezzel segíteni, nem fogja merni elengedni, mert ma azért sok beteg dolgot lehet hallani, honnan tudná, hogy a kérdező nem ilyen??
2012. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsónak: mivel megírta a kérdező, hogy hol lakik és helybéli szülőkkel, családdal szeretne kapcsolatba kerülni, így azért másabb. Nem névtelenül. Kölcsönös szimpátia sem alakul ki rögtön, de nyilván kirándulni én sem engedném egyik gyerekemet sem "idegenekkel",egyedül, de ha együtt, családostól mennének, az megint más. Csak azt akartam, hogy nem mindég a rosszat kell keresni! Persze, inkább óvatos az ember, kétkedő, de itt nem arról van szó, hogy erről az oldalról toborozna gyerekeket.
2012. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ilyen heves indultatokat váltok ki. Elsősorban nem itt keresem az ismerősöket, védőnő is segit. Semmilyen hátsó szándékom nincs, bár ezt nyilván hiába bizonygatnám. Én sem kértem/kérném, hogy adja oda a gyereket 1 alkalom után. A gyerekemre bébiszitter vigyáz, én megbizom benne, sőt, barátnők lettünk. Véleményem szerint kialakulhat igy más szülőkkel, családdal is. A kisfiam még bölcsibe sem járhat, szivbeteg.A nővére nagyon hiányzik neki. Ezért támadt ez a gondolatom. Na meg, mert nemrég lakunk itt és senkit sem ismerek. Természetem a nevem és mailcimem nyilvános, nem titkolom.
2012. dec. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!